Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Patipitts napisał:

rzecze1 normalnie chyba znalazłam w Tobie brata bliźniaka :D myśle dokładnie to samo, co do joty (nawet to, co napisałeś odnośnie motorolnika) :D dzieki wielkie za te posty!

Luz, dobrze, ze jeszcze ktoś mnie rozumie :) Motorolnik jest ok, niech sobie pisze, nikogo jeszcze nigdy nie zablokowałem i nie zamierzam, a i zawsze to dobrze jest zobaczyc czyjąś perspektywę, ale jak to mówi moja kolezanka z pracy i co dosc dobrze obrazuje moje podejście pod postów motorolnika.... "there's a pudding missing from this picnic basket"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie blokuję nikogo, bo tak jak pisałam na poprzedniej stronie, lubię sie uczyć od ludzi którzy mają inne poglądy. Niestety w dzisiejszych czasach trudno sie dyskutuje z takimi osobami bez otrzymywania personalnych ataków, wyzywania, emocji. Ciezko o konstruktywną krytykę i próbę zrozumienia drugiej strony. Wszyscy jesteśmy ludźmi i ten kraj należy do wszystkich którzy w nim mieszkają, im bardziej zróżnicowane społeczeństwo tym wiecej konfliktów niestety.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Patipitts napisał:

 im bardziej zróżnicowane społeczeństwo tym wiecej konfliktów niestety.

Nie powiedziałbym, że polskie społeczeństwo jest zróżnicowane - Polska to jeden z najbardziej jednolitych etnicznie i wyznaniowo krajów w Europie. Na pewno natomiast jest bardzo podzielone, jeżeli chodzi o kwestie polityczne - przy czym każda frakcja uważa się za tę właściwą i dobrą dla Polski, równocześnie linczując i przeklinając tę drugą. Brak tutaj miejsca na merytoryczną dyskusję, zdroworozsądkowe podejście do palących problemów i próba podjęcia rozwiązań, które w jakimś stopniu usatysfakcjonowałyby jedną i drugą stronę. I to własnie jest najsmutniejsze, że Polacy nie potrafią rozmawiać między sobą. Natomiast widzę światełko w tunelu, w postaci spontanicznych manifestacji Polaków w obronie wartości, w które wierzą. I nie mam na myśli wieców organizowanych przez opozycję i KOD, którzy na miejscu PIS-u prawdopodobnie forsowaliby podobne projekty ustaw, tylko zwykłych Polaków, którzy nie utożsamiają się z żadną opcją polityczną.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22/07/2017 o 15:13, vlade napisał:

Przynajmniej jesteśmy na pierwszym miejscu w dużych, amerykańskich serwisach informacyjnych. Uwaga dla miłośników Fox News - nie szukać w dziale 'Europe' tylko 'The  Americas'.

Ha! To mi przypomina ten Yahoo Answers post z czasów wojny rosyjsko-gruzińskiej 2008 roku:

georegia2_794763c.jpg

 

Yeah, so if you don't see pis, don't be worried!

A poza tym, w tym wyjątkowym dniu ktoś się w końcu nad nami zlitował i ogłosił, ze do 13 września Sejm się nie zbierze, wygląda na więc na to, ze mozemy z czystym sumieniem wrócic do tematu pana Trumpa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...