Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, katlia napisał:

No moze mamy inną definicję Demokratów, którzy "są znaczący". Dla mnie to tacy których nazwiska znam lub przynajmniej kojarzę :) Przyznam, ze zapomniałem o pani Poelosi, zatem dodam ją do Berniego, Ted Kennedy juz nie zyje, no i jeszczę kojarzę panią Mikulski, ale to raczej przez powiązania z polskimi sprawami niz przez jej pozycję. Reszta nazwisk którzy głosowali przeciw Irakowi muszę przyznac nic mi kompletnie nie mówi... co i tez jest chyba symptomem bezkrólewia w Partii Demokratycznej po klęsce klanu Clintonów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mcpear napisał:

Jak napisałem: jeśli nie mają tej taśmy w rękach to akcja pt "impeachment" to głupota. 

Obawiam sie ze pewnie masz racje. Jedyny plus ktory ja widze to ze impeachment bedzie sie podobal mlodym/demokratom ktorzy dotad uwazali ze Pelosi & co sa za konserwatywni i za malo agresywni vis a vis trumpa. Ja po prostu boje sie ze nic z tego nie wypali tak jak nic nie wypalilo z Mueller Report. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rzecze1 napisał:

No moze mamy inną definicję Demokratów, którzy "są znaczący". Dla mnie to tacy których nazwiska znam lub przynajmniej kojarzę :) Przyznam, ze zapomniałem o pani Poelosi, zatem dodam ją do Berniego, Ted Kennedy juz nie zyje, no i jeszczę kojarzę panią Mikulski, ale to raczej przez powiązania z polskimi sprawami niz przez jej pozycję. Reszta nazwisk którzy głosowali przeciw Irakowi muszę przyznac nic mi kompletnie nie mówi... co i tez jest chyba symptomem bezkrólewia w Partii Demokratycznej po klęsce klanu Clintonów...

LOL, ja tez sobie pomyslalam ze wielu z tych nazwisk to bardzo "once upon a time in Washington" :) Ale mozesz mi uwierzyc ze Barbara Boxer, Sherrod Brown, Barney Frank, Daniel Inouye, Denis Koucinich, John Lewis, Maxine Waters -- to byly/ sa jednak wazne, znane osobowosci, niektorzy nadal w kongresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mcpear napisał:

Jak napisałem: jeśli nie mają tej taśmy w rękach to akcja pt "impeachment" to głupota. Jeden z "byłych" polityków polskich a obecnie wzięty mecenas nazywa takie akcje, że zachowują się jak jedna wielka "ciamciaramcia"

Glupota nie glupota, ale moim zdaniem po prostu nie maja wyjscia. Przeginal palke lamiac prawo wielokrotnie, w ktoryms momencie trzeba przynajmniej pozorowac probe zrobienia czegokolwiek...

Zostawienie tego wyborcom - przy ich inteligencji - to strasznie slaby plan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Xarthisius napisał:

Czy to bedzie jak z Sandy Hook? Jezeli to [1] Trumpa nie zatopi, to juz go nic bedzie w stanie ruszyc?

[1] https://intelligence.house.gov/uploadedfiles/20190812_-_whistleblower_complaint_unclass.pdf

No ale przeciez nic tam nie ma.... 

Najciekawsze jest to ze cala administracja wpoldziala w czyms co jest niezgodne z prawem - ciekawe czy sa tak zastraszni ze nie maja wyjscia czy serio im sie wydaje sie ze jak sie prezydentura skonczy - w ten czy w inny sposob, to nie trafia do paki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

(...) Najciekawsze jest to ze cala administracja wpoldziala w czyms co jest niezgodne z prawem - ciekawe czy sa tak zastraszni ze nie maja wyjscia czy serio im sie wydaje sie ze jak sie prezydentura skonczy - w ten czy w inny sposob, to nie trafia do paki...

McDonald's ma wyzsza staff retention niz administracja Trumpa... Kto byl gdzie, i czy akurat wtedy gdy do "czegos" dochodzilo i czy aby nie odszedl/zostal zwolniony wlasnie dlatego, ze sie z tym nie zgadzal... to ewentualnym komisjom sledczym zajmie lata... a przy dobrych prawnikach, których tym ludziom nie brakuje - dekady. Zatem w tym szalenstwie moze byc metoda.

Jedynym który sie tam jakims cudem uchowal od poczatku kadencji, oprocz rodziny, to chyba jest ten lysy Miller/Muller czy jakos tak, co wyglada jak negatywny charakter z filmow o Bondzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...