Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, rzecze1 napisał:

Heh... Tez to dzisiaj widzialem, i tez mialem dodac linka wlasnie z money.pl ... 

Jest to wydarzenie, z inicjatywy administracji prezydenta Trumpa, i do tego dotknie wielu na tym forum którzy w przyszlosci beda sie starac o wize turystyczna... zatem moim zdaniem sie do watku jak najbardziej nadaje...

Inicjatywa Trumpa. Gdyby staral sie o wize do USA to na pdstawie jego TT niejeden konsul by sie zawahal czy dac...:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Abstrahując od całej sytuacji, artykuły, a w szczególności lead, wywołują u mnie już nie uśmiech ale zniesmaczenie na twarzy.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/donald-trump-wyrzuci-z-usa-tysiace-polakow/vxvyhpl

Jedni walą, Trump zniesie wizy hurrrra, a drudzy , Trump wyrzuci tysiąca Polaków Żenua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cee napisał:

Abstrahując od całej sytuacji, artykuły, a w szczególności lead, wywołują u mnie już nie uśmiech ale zniesmaczenie na twarzy.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/donald-trump-wyrzuci-z-usa-tysiace-polakow/vxvyhpl

Jedni walą, Trump zniesie wizy hurrrra, a drudzy , Trump wyrzuci tysiąca Polaków emoji2357.png Żenua

jedna strona chce wyrzucac nielegalnych, a inna w miescie nowy jork daje im prawa jazdy... 

Osmiele sie napisac, ze jezeli Trump nie wzial sie za nielegalnych to nikt sie za nich nie wezmie....Wszyscy mowia, ze trzeba zrobic i potrzebna jest reforma, ale nikt nic nie dziala.

Edytowane przez ilya_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ilya_ napisał:

 Osmiele sie napisac, ze jezeli Trump nie wzial sie za nielegalnych to nikt sie za nich nie wezmie....Wszyscy mowia, ze trzeba zrobic i potrzebna jest reforma, ale nikt nic nie dziala.

Co za BZDURY. Osmiele sie polecic sluchac czegos poza faux news. Obama deportowal wiecej nielegalnych niz Trump. Trump nie ma reformy zadnej. (Obama mial.) Dodam tez, najwieksza bariera do reformy to republikanie. Ktorzy nie dali Bushowi tego zrobic, i dali znac ze nigdy nie zgodza sie na reforme Obamy mimo tego ze deportowal agresywnie i konsekwentnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ilya_ napisał:

jedna strona chce wyrzucac nielegalnych, a inna w miescie nowy jork daje im prawa jazdy... 

Osmiele sie napisac, ze jezeli Trump nie wzial sie za nielegalnych to nikt sie za nich nie wezmie....Wszyscy mowia, ze trzeba zrobic i potrzebna jest reforma, ale nikt nic nie dziala.

Na razie to zrobil za przeproszeniem kupe - jak w kazdej innej kwestii zreszta. Deportuje owszem - ale jak Katlia napisala - mniej niz Obama i glownie meksykanow ktorzy ewidetnie mu czyms podpadli. Przy okazji stworzyl border crisis ktory oczywiscie pozniej idiotom probuje wmowic ze rozwiazal.

To co on robi nie ma z reforma zupelnie nic wspolnego, to zwykly populizm oparty na rasizmie duzej czesci bialej populacji US. Deportowac milionow nielegalnych kazdy inteligentny czlowiek wie ze sie nie da - zreszta kto by pracowal na niskooplacanych stanowiskach w klubach golfowych niejakiego Donalda Trumpa ?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokojowy Nobel Obamy to coś co stoi solą w oku obecnej ekipie (nie chcę komentować zasadności tamtej nagrody bo była ona dla mnie wątpliwa i generalnie niezasłużona). Tak więc obecny POTUS stara się jak może aby w roku wyborczym zdobyć to samo wyróżnienie. Najpierw sztuczne umizgi z dyktatorem pólnocno koreańskim a obecnie ta medialna ustawka jak z drżącym głosem uratował 150ciu Irańczyków. Może za dużo razy oglądałem House of Cards czy Ranczo i wszędzie dostrzegam Franka Underwooda czy Arkadiusza Czerepacha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mcpear napisał:

Pokojowy Nobel Obamy to coś co stoi solą w oku obecnej ekipie (nie chcę komentować zasadności tamtej nagrody bo była ona dla mnie wątpliwa i generalnie niezasłużona). Tak więc obecny POTUS stara się jak może aby w roku wyborczym zdobyć to samo wyróżnienie. Najpierw sztuczne umizgi z dyktatorem pólnocno koreańskim a obecnie ta medialna ustawka jak z drżącym głosem uratował 150ciu Irańczyków. Może za dużo razy oglądałem House of Cards czy Ranczo i wszędzie dostrzegam Franka Underwooda czy Arkadiusza Czerepacha.

Nie sądzę. On lubi się wygrazac bo uważa (pewnie w sumie ma rację) że to imponuje jego wielbicielom - tyle że tutaj Irańczycy okazali się mądrzejsi (co nie jest specjalnie trudne) i powiedzieli sprawdzam. No i gościu wymiekl kompletnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...