Skocz do zawartości

Drogie życie w USA


Invictus95

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.08.2019 o 17:25, Jackie napisał:

 

To się nazywa żerowanie na ludzkim nieszczęsciu.

"Masz rację" , tanie domy po kryzysie należy zburzyć i spalić, a  ziemię zaorać by nie było śladu i by nikt nie mógł kupić tego co staniało . OMG - komuno wróć. 

Może zaproponuj w Kongresie ustawę wprowadzającą stałe, gwarantowane i niezmienne ceny na nieruchomości i akcje. Dostaniesz Nobla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 minut temu, andyopole napisał:

No cóż. Sa ludzie potrafiacy tylko dodawac i mnożyć. Odjąć sobie, podzielić się z innym to już raczej nie. :)

Widzisz kolego, nie znasz mnie i jak wielu ludziom pomagam. Jak widać są osoby które oceniają innych bez poznania. By pomagać to trzeba najpierw mieć. Jak ty chcesz pomagać bez posiadania pieniędzy? Tylko dobrym słowem chcesz pomagać ? Kościół już mamy. Skieruj więc te dobre słowa do ludzi z kredytem nie do spłacenia, do ludzi bez pieniędzy na edukację i leczenie.  "Słuchając tego co mówisz, słyszę kim jesteś". Jak zawsze ludzi dzielą, zazdrość i pieniądze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, andyopole napisał:

Uderz w stół...  Czy ja o Tobie?  :D

Każdy kto chce pomaga mniej lub więcej, nie każdy tym się musi pochwalić. Amen.

Ja się nie chwalę tylko bronię przed MAŁO GRZECZNYMI wpisami z waszej strony. Zostałem zaatakowany tylko dlatego, że napisałem, że oczekuję na recesje która przyjść i tak musi bo na tym poziomie rozwoju świat wykorzystał swoje możliwosci w inżynierii finansowej i  korekta jest niezbędna  by znowu kiedyś "rosło". Megan wywołała temat chęci zakupu nieruchomości po niższej cenie po recesji i ja uważam to za zdrowe myślenie. Życzę jej jak najlepiej bo oceniając po jej wpisach jest inteligentną kobietą o dobrym sercu, bez zazdrości i zawiści jaką kilka osób na tym forum tutaj  mi okazało. Jesteś w Ameryce to zachowuj sie po amerykańsku i życz wszystkim sukcesu i nie krytykuj tego, że ktoś jest bardziej zaradny od innych. Zawiść i zazdrość powinieneś zostawić za sobą daleko w Polsce. Proponuję zakończyć trudny  dla niektórych temat związany z inwestycjami i skupmy się na meritum tego forum. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...