Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie brzmiało:

czy ktoś z Was wie czy po przylocie do Nowego Jorku teraz np we wrześniu br obowiązuje kwarantanna?

Czyli co wg Ciebie miałem na to pytanie odpowiedzieć: "TAK PO PRZYLOCIE DO NOWEGO JORKU MUSISZ PRZEJŚĆ 2 TYGODNIE KWARANTANNY W CHORWACJI?" (gdyż definicja "kwarantanny po przylocie" jest płynna i ta odbyta w Chorwacji przed przylotem jest pewnego rodzaju "kwarantanną po przylocie")

Nie kupuję takiej logiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
26 minut temu, mcpear napisał:

W Nowym Jorku jak wylądujesz NIE MASZ kwarantanny. Obecnie jak wylądujesz w Polsce z zagranicy NIE MASZ kwarantanny

Loty normalnie NIE LATAJĄ między Polską a USA. Latają loty z innych krajów Europejskich

Hmm, a LO1026 i 1027 ? Do Chicago LO3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lestat said:

Hmm, a LO1026 i 1027 ? Do Chicago LO3?

LO10xx - to chartery, które kupisz przez kontakt z konsulatem

Rzeczywiście przegapiłem moment, że LOT otworzył regularne loty (sprzedawalne przez lot.com) - to są loty LO3 i LO4 do Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mcpear napisał:

LO10xx - to chartery, które kupisz przez kontakt z konsulatem

Na stronie LOTu można wybrać 1026 i 1027, plus kilka opcji cenowych na konkretne daty. Możliwe, że przy próbie

płatności wyświetla błąd albo komunikat o konieczności kontaktu z konsulatem, albo konsulatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, lestat said:

Na stronie LOTu można wybrać 1026 i 1027, plus kilka opcji cenowych na konkretne daty. Możliwe, że przy próbie

płatności wyświetla błąd albo komunikat o konieczności kontaktu z konsulatem, albo konsulatami.

Może z tą zmianą wprowadzenia LO3 i LO4 (znalazłem też LO10 i LO9) "zupgradeowali" chartery do normalnej siatki połączeń. Do bardzo niedawna loty LO10xx sprzedawane były na zasadzie zapisów przez konsulaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mcpear napisał:

Może z tą zmianą wprowadzenia LO3 i LO4 (znalazłem też LO10 i LO9) "zupgradeowali" chartery do normalnej siatki połączeń. Do bardzo niedawna loty LO10xx sprzedawane były na zasadzie zapisów przez konsulaty

Niektóre "normalne" loty latają również z nyc (jfk). Kolezanka leciala 7/22, bilet kupiła normalnie na stronie na początku lipca. Kolega ma bilet na 18 sierpnia, tez kupiony kilka dni temu i jak narazie nic nie odwołane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może jest ktoś w stanie podpowiedzieć co mam robić. Mam zakupiony bilet na 11 sierpnia z Chicago do Warszawy w LOT (LO 4) .Co 2 tygodnie publikowana jest lista krajów do których nie można latać - cały czas USA są zamkniętę (w obie strony). Mimo to, LOT sprzedaje normalnie bilety, dlatego kupiłem na 11 sierpnia. I właśnie 11 sierpnia będzie wchodziło nowe rozporządzenie i domyślam się że USA znowu nie będzie uwzględnione. W takim wypadku mój lot jest anulowany? Wiecie może jak wówczas można się dostać do Polski? Niedługo kończy mi się wiza i muszę wyjechać. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...