Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, kate33 napisał:

Witam,  moze komus sie to przyda. Ambasada w Viennie (Austria) dodala update na swojej stronie o niektorych wizach https://at.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/39/Visa-Update-for-Website-13-JUL-2020.pdf

Wiem, ze każdy w jakimś stopniu zaczyna po pewnym czasie używać “polglish-u”...także ja, ale ta Vienna mnie szczególne rozbawiła ;) 

Po angielsku Vienna, po lokalnemu, niemieckiemu - Wien, to po naszemu jednak Wiedeń. Stary, cesarsko-królewski Wiedeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/29/2020 at 3:51 PM, agatenka said:

Z / do niemiec United i Lufthansa  latają codziennie takze nie masz sie o co martwic.

A jednak. :( Nasz lot zostal anulowany.

Teraz bedziemy kombinowac jak tu dostac sie do USA. Opcja Patriot Express bedzie dla nas ostatnia deska ratunku ale mam nadzieje ze nie bedziemy musieli z niej korzystac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roelka v.2 napisał:

A jednak. :( Nasz lot zostal anulowany.

Teraz bedziemy kombinowac jak tu dostac sie do USA. Opcja Patriot Express bedzie dla nas ostatnia deska ratunku ale mam nadzieje ze nie bedziemy musieli z niej korzystac. 

A do jakiegoś Herculesa czy Galaxy nie da się wykupić miejsca stojącego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 21.07.2020 o 02:21, Roelka v.2 napisał:

A jednak. :( Nasz lot zostal anulowany.

Teraz bedziemy kombinowac jak tu dostac sie do USA. Opcja Patriot Express bedzie dla nas ostatnia deska ratunku ale mam nadzieje ze nie bedziemy musieli z niej korzystac. 

Dnia 21.07.2020 o 06:37, Roelka v.2 napisał:

Mamy juz nowe bilety, tym razem do Nowego Yorku. Srednio nam po drodze ale bierzemy co daja. :P

Nie wiem dlaczego , zalozylam ze wy wlasnie do NY :mellow:   Ciesze sie ze tak czy inaczej uda sie wam poleciec. Musialam przegapic po drodze.. gdzie wy sie teraz przeprowadzacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...