Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, agatenka napisał:

Ja czekam na moja teściowa i sie doczekac nie moge... Mam nadzieję ze ban na turystów szybko zniosą bo by nam sie niesamowicie przydala. 

Agatka, poki co to chyba do konca roku jest ban. Ja przyjade posiedziec i potulic sie z Olikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 godzin temu, Roelka v.2 napisał:

Zastanawiam sie czy ban obowiazuje tez Amerykanskich malzonkow obywateli EU. :huh: W koncu Amerykanie w swoim zakazie uwzględnili wyjątek dla malzonkow i dzieci obywateli. 

Szkoda ze nie uwzględnili rodziców pełnoletnich obywateli  :rolleyes:

Od dzisiaj nie, chodź nie wiem czy w każdym państwie. Przynajmniej tak jest w niemczech 

106128027_3516953065001086_6532829759366075632_o.thumb.jpg.92c57d5f34b8d274a727e11951f2c853.jpg

 

Godzinę temu, ilon napisał:

Agatka, poki co to chyba do konca roku jest ban. Ja przyjade posiedziec i potulic sie z Olikiem :D

Nie załamuj mnie! Słyszałam plotki ze do 1 września ale nic oficjalnego nie czytalam. Drażni mnie to  ze np Turcy mogą przyjeżdżać bez problemu , a dla Schengen dalej ban.  No ale na to nic nie poradzimy. 

Zapraszam nawet codziennie! Wyżywie i  dam dach nad głową za kilka minut "spokoju" ;) !  Sophie daje w gratisie !

Jak sie nic nie zmieni to w sierpniu odwołuje prace i lece ( albo plyne nawet wplaw) do PL!  Bo inaczej oszaleje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.07.2020 o 23:10, agatenka napisał:

Szkoda ze nie uwzględnili rodziców pełnoletnich obywateli  :rolleyes:

Od dzisiaj nie, chodź nie wiem czy w każdym państwie. Przynajmniej tak jest w niemczech 

106128027_3516953065001086_6532829759366075632_o.thumb.jpg.92c57d5f34b8d274a727e11951f2c853.jpg

 

Nie załamuj mnie! Słyszałam plotki ze do 1 września ale nic oficjalnego nie czytalam. Drażni mnie to  ze np Turcy mogą przyjeżdżać bez problemu , a dla Schengen dalej ban.  No ale na to nic nie poradzimy. 

Zapraszam nawet codziennie! Wyżywie i  dam dach nad głową za kilka minut "spokoju" ;) !  Sophie daje w gratisie !

Jak sie nic nie zmieni to w sierpniu odwołuje prace i lece ( albo plyne nawet wplaw) do PL!  Bo inaczej oszaleje...

Dzisiaj sprawdzałem, nawet Queen Mary 2 nie pływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, agatenka said:

Moze glupie pytanie ale tu nie chodzi o pracowników na wizach non-immigrant ?

2 lipca wlecial  ( na turystycznej ) nasz kolega z Turcji, bez absolutnie żadnych problemów czy pytań na granicy wiec ja nic z tego nie rozumiem.

Jezeli mial wize w paszporcie wydana przed wprowadzeniem bana, to wlecial bez problemu. Na jakiej wizie? Turystycznie to kazdego wpuszcza, no chyba ze leci z Schengen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...