Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, katlia napisał:

No wiec wiemy co rob7 wie o amerykanskiej polityce: big fat zero. 

Moja koleżanka, ktora też jest z Ciupagowa ma identyczne poglądy. Niestety dyskutować z nią się nie da, gdy wymienimy kilka argumentów zwiewa i nie chce rozmawiać. Za to wysyła mi durnowate memy. Taka z nimi dyskusja, frazesy, krzyk, potem przeklenstwa i ucieczka gdy brakuje argumentow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, andyopole napisał:

Moja koleżanka, ktora też jest z Ciupagowa ma identyczne poglądy. Niestety dyskutować z nią się nie da, gdy wymienimy kilka argumentów zwiewa i nie chce rozmawiać. Za to wysyła mi durnowate memy. Taka z nimi dyskusja, frazesy, krzyk, potem przeklenstwa i ucieczka gdy brakuje argumentow. 

No tak juz jest. Trumpsters "mysla" jakby byli w kulcie. Nie roznia sie specjalnie od tych ktorzy uwielbiaja Kim Jung Un, albo Elvisa albo Hitlera... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak juz jest. Trumpsters "mysla" jakby byli w kulcie. Nie roznia sie specjalnie od tych ktorzy uwielbiaja Kim Jung Un, albo Elvisa albo Hitlera... 
Ba, czesto rowniez wierza w Boga i prawde absolutna - maja wiec pojecie co jest prawe a co nie (lewe?) w ponadczasowej (absolutnej) perspektywie i na tej podstawie oceniaja. Moze ten rdzen kult w slowie kultura ma nieprzypadkowe pochodzenie?

Sent from my SM-G973U using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, katlia napisał:

No tak juz jest. Trumpsters "mysla" jakby byli w kulcie. Nie roznia sie specjalnie od tych ktorzy uwielbiaja Kim Jung Un, albo Elvisa albo Hitlera... 

Alez dlaczego? Różnić praktycznie nie ma. Tak samo niewiele się różnią od fundamentalistów islamskich (co widać ostatnio dość dokładnie w tych wszystkich protestach) z którymi to US próbuje usilnie walczyć... A słowo freedom stalo sie wymówka do egoizmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kzielu napisał:

A słowo freedom stalo sie wymówka do egoizmu...

Albo do ironii ktorej bsolutnie nie rozumieja... ci ludzie (z semi-automatic weapons) krzycacych "give me liberty or give me death" protestujacych Stay-at-Home. Ale chyba najbardziej to mnie bawi kiedy trzymaja napisy "my body my choice" i chodzi o nie noszenie masek, albo o chodzenie do pracy mimo zakazu. No ja pier...  jak to sie mowi. Kto by pomyslal ze trumpacze sa pro choice ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, katlia said:

No wiec wiemy co rob7 wie o amerykanskiej polityce: big fat zero. 

Stwierdzenie pustej osoby

Zeby nie Trump siedzielibyscie jeszcze pol roku na 4 literach, w kwarantannie, a lewactwo dalej niszczyloby gospodarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ROB7 napisał:

Stwierdzenie pustej osoby

Zeby nie Trump siedzielibyscie jeszcze pol roku na 4 literach, w kwarantannie, a lewactwo dalej niszczyloby gospodarke.

Jak to dokladnie napisales - ze pisanie (moj komentarz o czym swiadcza filmiki Brauna) "swiadcza o Twojej niskiej kulturze osobistej"  a tutaj wprost inwektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w cenach lotów do USA organizowanych przez LOT??? 
 

swoją drogą znalazłem połączenie w pierwszych dniach czerwca z Warszawy do Londynu LOTEM i z Londynu do Seattle Virgin Atlantic, ale mam lekkie obawy przed zakupem, bo już Condor mi lot odwołał :angry: tzn. Nie odwołał, sam się dowiedziałem, ze jest odwołany - od nich zero info ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...