Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, PannaMarianna napisał:

Czy znana jest jakaś data, do której na tę chwilę wstrzymane są loty z Europy do USA? Mam narzeczonego w Cali i kompletnie nie wiem kiedy mam w ogóle mieć nadzieje na lot do niego (na wizie turystycznej). Majowe plany dawno stały się nieaktualne. Teraz ceny na lipiec poszły dość mocno w dół i chciałabym kupić bilet, ale czy to ma sens? Dobija mnie to, bo wszystko to jeden wielki znak zapytania. 

Jak wygląda sytuacja w okolicach bay area? Czy jest już luźniej? Można mieć nadzieję, że w lipcu będzie już lepiej?

Rozumiem ze mowisz o ograniczeniu wstepu dla podroznych z EU bo loty nie sa wstrzymane - zadnych informacji nie ma, sa pogloski ze obostrzenia zostana przedluzone ale konkretow zadnych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, kzielu napisał:

Rozumiem ze mowisz o ograniczeniu wstepu dla podroznych z EU bo loty nie sa wstrzymane - zadnych informacji nie ma, sa pogloski ze obostrzenia zostana przedluzone ale konkretow zadnych nie ma.

Tak, dokładnie o tym mówię. Loty w ograniczonym stopniu, ale odbywają się, z tym, że ja nie mam żadnych podstaw, abym została wpuszczona.

W marcu ogłoszono ban na 30 dni, później został przedłużony do jakiejś konkretnej daty czy do odwołania? 

Strasznie kiepskie czasy dla osób w związkach na odległość... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, PannaMarianna said:

W marcu ogłoszono ban na 30 dni, później został przedłużony do jakiejś konkretnej daty czy do odwołania?

W oficjalnym tekście zakazu jest to ban bezterminowy - wymaga odwołania oddzielną decyzją. Czyli jest "do odwołania". 30 dni to chyba tylko były medialne newsy a może pochodziły z tweetera. On samego początku było to "do odwołania".

A propos zamknięcie Polskich granic i polskiej przestrzeni powietrznej w Polsce też obowiązuje "do odwołania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mcpear napisał:

A propos zamknięcie Polskich granic i polskiej przestrzeni powietrznej w Polsce też obowiązuje "do odwołania"

W Polsce 1 czerwca ruszają loty krajowe, w kolejnym etapie loty międzynarodowe, więc jest bardzo duża szansa, że w lipcu polecę do miast, z których bez problemu dostałabym się do San Francisco, czyli Frankfurt, Monachium, Amsterdam, Zurych. Tylko teraz kwestia otwarcia USA dla turystów. Ale niestety pozostaje mi tylko wróżenie z fusów oraz cierpliwość :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...