Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzis od rana mam cisnienie podniesione a to za sprawa maila od kochanej Lufthansy, w ktorym informuja mnie ze zmieniaja moj lot w strone Polski :/ nie dosyc ze przesuwaja z 20:30 na 18 to jeszcze 5h przesiadki zamiast 1,5h we Frankfurcie :/ jestem wsciekla. Samo to ze znowu musze do nich dzwonic i sie uzerac, eh chyba niestety Lufthansa wpada na moja czarna liste obok Air France. Szkoda ze w holandii taki rygor z testami, tesknie za moim starym dobrym klm. Nie mam za bardzo wyboru jesli chodzi o linie i jesli nie beda sklonni mi pomoc znalezc innego lotu np w inny dzien to albo musze zaakceptowac to co mi dali albo brac zwrot i leciec  przez francje czego nienawidze:/

a w ogole to dostalam tez informacje co do tego extra siedzenia, napisali do mnie ze ogolnie to jest taka opcja ale jako ze Lece z “on lap infant” to mi sie nie nalezy tylko musze mu wykupic pelny bilet jak dla dziecka powyzej 2rz. Wiec zrezygnowalam z tego, jesli bedzie tragedia i oblozenie to najwyzej w droge powrotna wykupie.

No coz, zyczcie mi szczescia w rozmowie z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Patipitts said:

Dzis od rana mam cisnienie podniesione a to za sprawa maila od kochanej Lufthansy, w ktorym informuja mnie ze zmieniaja moj lot w strone Polski :/ nie dosyc ze przesuwaja z 20:30 na 18 to jeszcze 5h przesiadki zamiast 1,5h we Frankfurcie :/ jestem wsciekla.

Nie kapuje skad ta wscieklosc - takie teraz czasy a przesuneli przynajmniej w dobra strone a nie ze czas przesiadki zrobil sie ujemny - co sie zdarza. O czym chcesz konkretnie z nimi rozmawiac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO się zdarza w każdych liniach. Szczególnie jak bookuje się z wyprzedzeniem. Gorzej byłoby jakby przesunęli w drugą stronę i musiałabyś nocować we Frankfurcie bo następny dolotowy lot jest dopiero następnego dnia..

W LH możesz zadzwonić aby posadzili Ciebie w pierwszym rzędzie za ścianą. Wtedy jak wsiądziesz to samolotu to poproś o "łóżeczko" rozkładane i zawieszane na ścianie - przyniosą i rozłożą po starcie. Fantastyczna sprawa. Moja córka jeszcze w wieku 18 miesięcy korzystała (mimo, że jej nogi nieco już wystawały - a propos moja córka do 18 miesiąca życia przeleciała ocean 4 razy - korzystaliśmy że lap child jest gratis). Przypinasz ją pasami więc jest w pełni bezpieczne. Będzie to duża ulga dla Ciebie w podróży (a może i wściekłość ci lekko przejdzie) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, kzielu said:

Nie kapuje skad ta wscieklosc - takie teraz czasy a przesuneli przynajmniej w dobra strone a nie ze czas przesiadki zrobil sie ujemny - co sie zdarza. O czym chcesz konkretnie z nimi rozmawiac ?

No dla mnie to jest problem bo specjalnie chcialam lot pozniejszy i w miare sprawna przesiadke. Kto lecial z malym dzieckiem wie o czym mowie.  W kazdym razie- znalezli mi nowy lot, przesiadka zredukowana do 3,5h. Po drodze skasowali moja rezerwacje miejsca i zmniejszyli mi klase do economy co mi zredukowalo bagaz do podrecznego. Za 3 telefonem osoba zrozumiala o czym rozmawiam i to naprawila. I tak jest za kazdym kuzwa razem z nimi ze musze sie wyklocac. Nie wiem, moze wg ciebie moja postawa jest roszczeniowa ale ja juz wolalabym zwrot kasy i odwolanie wycieczki niz 5h na lotnisku z 1,5 rocznym huraganem ktory w miejscu nie wysiedzi pol h a jeszxze bedzie czekala 2h podroz do warszawy i ponad 3h w aucie do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, mcpear said:

TO się zdarza w każdych liniach. Szczególnie jak bookuje się z wyprzedzeniem. Gorzej byłoby jakby przesunęli w drugą stronę i musiałabyś nocować we Frankfurcie bo następny dolotowy lot jest dopiero następnego dnia..

W LH możesz zadzwonić aby posadzili Ciebie w pierwszym rzędzie za ścianą. Wtedy jak wsiądziesz to samolotu to poproś o "łóżeczko" rozkładane i zawieszane na ścianie - przyniosą i rozłożą po starcie. Fantastyczna sprawa. Moja córka jeszcze w wieku 18 miesięcy korzystała (mimo, że jej nogi nieco już wystawały - a propos moja córka do 18 miesiąca życia przeleciała ocean 4 razy - korzystaliśmy że lap child jest gratis). Przypinasz ją pasami więc jest w pełni bezpieczne. Będzie to duża ulga dla Ciebie w podróży (a może i wściekłość ci lekko przejdzie) :):)

Myslalam ze te lozeczka sa do pewnego wieku i wagi. Moj syn juz jest ponad 12 kilo i wielki, nie sadze ze sie do tego zmiesci, tym bardziej sie poce na mysl ze bedzie u mnie siedzial na kolanach cala droge (nawet jakbym wykupila obok miejsce nie sadze ze by wysiedzial). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Patipitts said:

Myslalam ze te lozeczka sa do pewnego wieku i wagi. Moj syn juz jest ponad 12 kilo i wielki, nie sadze ze sie do tego zmiesci, tym bardziej sie poce na mysl ze bedzie u mnie siedzial na kolanach cala droge (nawet jakbym wykupila obok miejsce nie sadze ze by wysiedzial). 

Masz rację. Generalnie do 1 roku. Ale jak "posadzisz się w pierwszym" rzędzie za ścianą i jak spotkasz się z życzliwością załogi to możesz dostać łóżeczko nawet dla 18-to miesięcznego. Najwyżej nogi mu będą wystawać. Nic ci nie szkodzi spróbować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, mcpear said:

Masz rację. Generalnie do 1 roku. Ale jak "posadzisz się w pierwszym" rzędzie za ścianą i jak spotkasz się z życzliwością załogi to możesz dostać łóżeczko nawet dla 18-to miesięcznego. Najwyżej nogi mu będą wystawać. Nic ci nie szkodzi spróbować.

 

Ja siedze w pierwszym za sciana, w sensie tam gdzie wiecej miejsca na nogi ale nie na wyspie tylko przy oknie. Tam chyba sie nie da zawiesic co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...