Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No nie wiem. Nowa Zelandia ogłosiła, że otworzy granicę jak zaszczepi wszystkich obywateli (https://www.travelandleisure.com/travel-news/new-zealand-border-closed-tourism-until-population-vaccinated)

A to jeden z tych krajów, który jeszcze nie zaczął szczepień. Wg ich ministerstwa zdrowia (https://www.health.govt.nz/our-work/diseases-and-conditions/covid-19-novel-coronavirus/covid-19-vaccines/covid-19-how-vaccinations-will-work) rozpoczęcie szczepień dla obywateli planowane jest na "second half of 2021" (może oznaczać lipiec, a może grudzień ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mcpear napisał:

No nie wiem. Nowa Zelandia ogłosiła, że otworzy granicę jak zaszczepi wszystkich obywateli (https://www.travelandleisure.com/travel-news/new-zealand-border-closed-tourism-until-population-vaccinated)

A to jeden z tych krajów, który jeszcze nie zaczął szczepień. Wg ich ministerstwa zdrowia (https://www.health.govt.nz/our-work/diseases-and-conditions/covid-19-novel-coronavirus/covid-19-vaccines/covid-19-how-vaccinations-will-work) rozpoczęcie szczepień dla obywateli planowane jest na "second half of 2021" (może oznaczać lipiec, a może grudzień ;) )

Cicho tam :ph34r::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
49 minutes ago, bartek_p2 said:

Bilety do Polski kupione. Lecimy na Wielkanoc, wybór padł na Lot, mimo wszystko chyba najlepszy wybór na te czasy. Mam nadzieje ze nie wprowadza nowych ograniczeń do tego czasu i skończy się na testach na COVID. 

Powodzenia! Daj koniecznie znac jak podroz wam minela i czy byly przygody.

 

a tak z innej beczki- latal ktos liniami SAS? Czy warto? Czy jest cos co powinnam wziac pod uwage lecac z nimi? Polaczenie najbardziej dla mnie komfortowe ale ta Kopenhaga, nie lecialam nigdy tedy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patipitts napisał:

Powodzenia! Daj koniecznie znac jak podroz wam minela i czy byly przygody.

 

a tak z innej beczki- latal ktos liniami SAS? Czy warto? Czy jest cos co powinnam wziac pod uwage lecac z nimi? Polaczenie najbardziej dla mnie komfortowe ale ta Kopenhaga, nie lecialam nigdy tedy 

Lecialem z nimi pare razy. Copenhagen fajne male lotnisko ale raz mialem godzine na przesiadke do Berlina i nie zdazyli przepakowac moich walizek, ktore mnie dogonily po trzech czy czterech dniach. Byl to akurat spory dyskomfort bo lecialem na wesele a zostalem w szortach i sandalach.

Innym razem, też w Kopenhadze odepchnęli samolot od gate i staliśmy tak godzinę przez co spóźniłem na przesiadkę w Chicago i zamiast być w domu wieczorem to z lotem przez SFO dotarłem następnego dnia w południe. 

A poza tym - zero uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Patipitts said:

a tak z innej beczki- latal ktos liniami SAS? Czy warto? Czy jest cos co powinnam wziac pod uwage lecac z nimi? Polaczenie najbardziej dla mnie komfortowe ale ta Kopenhaga, nie lecialam nigdy tedy 

Po Europie latałem z nimi bardzo wiele razy ponieważ jako Star Alliance dają mile. Przez ocean leciałem raz(chyba 2000 albo 2001 - więc od tego czasu wiele się zmieniło). Latają w miarę punktualnie. Obecnie przez ocean latają tylko na Airbusach 330 - to nie jest największy szerokopokładowiec, przez co załadunek i wyładunek jest szybszy. Z tego co wiem to przymierzali się do wymiany na A350. Kopenhaga aż tak małym lotniskiem nie jest - jak przesiadasz się ze Concourse A (gdzie często lądują loty z Schengen) na Concourse C (strefa poza Schengen) to możesz mieć i z 20-25 minut dreptania (nie mają żadnych pociągów aby to przejechać). Generalnie jak  pasuje ci pod względem rozkładu i budżetu to powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...