Skocz do zawartości

Wyjazd do USA kiedy w Polsce masz dobrze..?


FOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 hours ago, Patipitts said:

Lawn mower! Nie zapomnij o lawn mower!

Zero turn albo traktor, najlepiej Deere. Push mower to amatorstwo ;-) 

Natomiast ja jako bardzo slaby amerykanin, mam wszystkie cztery garaze obsadzone samochodami i do tego upchniety traktor, 5 zestawow kol / open i mase mase innych rzeczy. Tetris to moja specjalnosc.... Z zasady nie zostawiam samochodow na zewnatrz jak nie musze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, kzielu said:

Natomiast ja jako bardzo slaby amerykanin, mam wszystkie cztery garaze obsadzone samochodami i do tego upchniety traktor, 5 zestawow kol / open i mase mase innych rzeczy. Tetris to moja specjalnosc.... Z zasady nie zostawiam samochodow na zewnatrz jak nie musze.

Powinienes uczyc amerykanow jak to robic... tak jak Marie Kondo uczy ich jak sprzatac i graty wywalac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kzielu napisał:

Push mower to amatorstwo ;-) 

Na moich "akrach" miałbym problem zawrócić takim kosiarkowym traktorkiem.:D

Ale żeby nie było żem taki "przeżytek" oświadczam że moja kosiarka sama jeździ oczekując  ode mnie tylko nadania właściwego kierunku. Na wiosnę przekonałem się ile trzeba krzepy mieć żeby to cholerstwo pchać gdy w połowie frontowego trawnika pękła mi linka włączająca napęd. No qrde, zasapałem się nieco. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Na moich "akrach" miałbym problem zawrócić takim kosiarkowym traktorkiem.:D

Ale żeby nie było żem taki "przeżytek" oświadczam że moja kosiarka sama jeździ oczekując  ode mnie tylko nadania właściwego kierunku. Na wiosnę przekonałem się ile trzeba krzepy mieć żeby to cholerstwo pchać gdy w połowie frontowego trawnika pękła mi linka włączająca napęd. No qrde, zasapałem się nieco. :(

Na urodziny zażycz sobie robot koszący  ;)  Wtedy tylko siedzisz z piwkiem w ręku .. 

Zarty zartami, ale to naprawde super sprawa, taka ogrodnicza roomba.  Większość działa na mniejszych działkach kosząc / mulczując codziennie, ale można znaleźć takie o zasięgu nawet 5 akrów ( cena jednak z kosmosu)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, agatenka napisał:

Na urodziny zażycz sobie robot koszący  ;)  Wtedy tylko siedzisz z piwkiem w ręku .. 

Zarty zartami, ale to naprawde super sprawa, taka ogrodnicza roomba.  Większość działa na mniejszych działkach kosząc / mulczując codziennie, ale można znaleźć takie o zasięgu nawet 5 akrów ( cena jednak z kosmosu)  

Tiaaaa, wypuszczę go na trawnik przed domem to obleci robotę u wszystkich sąsiadów przy ulicy. :angry:

Żartuję, pewnie ma podobne radiolatarnie jak domowa iRoomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, Andy, taką kosiarkę to się "więzi" przewodem wkopanym w ziemie :)

A taka kosiareczke do 8100sq/ft za 1200 USD mozna na amazonie zgarnac - wiec chyba cena ok ( nie ze super atrakcyjna, ze zaraz wracajac z domu zakupisz , ale chyba przystepna :P

 

Ale co Wy wiecie o koszeniu, ja sie ani traktorka nie dorobilem, moja push mover jest zasialana sila mych nog, wiec i tak pierwsze skrzypce gra podkaszarka, ktora musi skosic 4000 m2.

I to jest dopiero weekend spedzony na lonie natury z kosiarka spalinowa na reku :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...