Moja opinia jest taka, że premium to tylko 21 miejsc w Locie, nawet jak wszystkie zajęte to i tak nie ma się poczucia ścisku i tłoku. Fotele są większe, szersze, Rozkładają się jak recliner (podparcie dla nóg. Z mniej znaczących bonusów: jedzenie jest dużo lepsze, podawane na szkle, z niepapierowymi serwetkami, z metalowymi sztućcami, alkohol za darmo. Z minusów - w układzie samolotu jest tak, że zaraz przy premium są dwie toalety, ale dla klasy biznes. Także do łazienki trzeba latać przez pół samolotu do economy.