Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, jkb napisał:

25C to piekna? Wedlug czyich standardow? :P Oj pojechalbym do NIemiec, dawno mnie tam nie bylo :(

Młodszych stażem forumowiczów pragnę poinformować że @jkb w poprzednim wcieleniu był Czukczą czy też Eskimosem. Dla niego komfortowa temperatura to 15 stopni, Fahrenheita rzecz jasna. Powyżej 15°C czuje się zmuszony do włączenia klimatyzacji i wrzucenia worka z lodem za koszulę. Jak przed chwilą zauważyłem, także  @Roelka chętnie razem z nim zamieszka w igloo.:D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2018 o 06:23, ilon napisał:

U mojej kumpeli juz chyba od 3 miesiecy wisi notification, ze ready to schedule interview. Tak jak nie bylo wyznaczonej daty tak i dalej nie ma. ;) 

@Jackie @Roelka - Super lejdis! Jakies prezenciki na rocznice byly? :D 

U mnie za jakis czas bedzie rok jak jestem singielka. W zyciu tyle na groceries nie zaoszczedzilam co teraz, jak nonstop jakies randki :D:D

To jest jakiś sposób, umawianie na randkę żeby się najeść...:D  To je "ale gryfno frela..."

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/21/2018 o 00:46, Roelka napisał:

Dla mnie powyżej 25 to już jest piekło na ziemi. :D takim zimnolubem jestem. 

Moja bratnia dusza :D

Dnia 4/21/2018 o 01:32, andyopole napisał:

Młodszych stażem forumowiczów pragnę poinformować że @jkb w poprzednim wcieleniu był Czukczą czy też Eskimosem. Dla niego komfortowa temperatura to 15 stopni, Fahrenheita rzecz jasna. Powyżej 15°C czuje się zmuszony do włączenia klimatyzacji i wrzucenia worka z lodem za koszulę. Jak przed chwilą zauważyłem, także  @Roelka chętnie razem z nim zamieszka w igloo.:D

 

Dzisiaj kiczowata pogoda po zimie, bo jakies 65-70 F w sloncu, i mi sie zachcialo poreczy do schodow na decku majstrowac z rana. W rezultacie dzisiaj jestem dosc czerwony, i bynajmniej nie przez "picie na budowie" ;) Szczesliwie sie mocno ochlodzilo pod wieczor, wiec dosc dluga zabawa z psem w swiezo odgrodzonym plotem yardzie byla konieczna!

Swoja droga, ciekawostka - czterech gosci zza poludniowej granicy potrafi postawic 200 stop biezacych plota z trzema bramami w 5 godzin. Jestem pod wrazeniem! Teraz tylko sprinklery i mam nadzieje to juz dosc wiekszych wydatkow w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...