Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, mcpear napisał:

Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że jak się operuje maszynką do strzyżenia bez nasadki (w trybie 0 mm) to generalnie za każdym razem wychodzi identycznie i nie można tego "zepsuć" za bardzo. Stąd w tym trybie operuję już parę lat.

Ja od jakiś 20tu :) z tym że teraz to normalna maszynka do golenia. Praktyczne, idealna fryzura na kwarantannę.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jackie napisał:

Mój mąż, jak każdy szanujący się Ashkenazi, ma tzw. jewfro i powoli zaczyna wyglądać jak połączenie Setha Rogena z Albertem Einsteinem :) 

Ja tam upinam włosy w kok i cieszę się że są długie i nie muszę ich układać.

Jeszcze ze dwa tygodnie i tez bym mógł kok ukrecic. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, mcpear said:

Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że jak się operuje maszynką do strzyżenia bez nasadki (w trybie 0 mm) to generalnie za każdym razem wychodzi identycznie i nie można tego "zepsuć" za bardzo. Stąd w tym trybie operuję już parę lat.

Moj starszy Brat operuje w tym trybie. Jeszcze mi pare lat zostalo i tez sie pewnie przerzuce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mcpear napisał:

Ja już jakiś czas temu zauważyłem, że jak się operuje maszynką do strzyżenia bez nasadki (w trybie 0 mm) to generalnie za każdym razem wychodzi identycznie i nie można tego "zepsuć" za bardzo. Stąd w tym trybie operuję już parę lat.

Eee, to ja barber-wirtuoz jestem. :) Na cztery nasadki jechalem. Przyznaje ze dzis do pracy wziąłem taki maly caliper na bateryjke i poprosiłem księgową zeby mi z tylu grzywke podrównała bo czułem że coś tam nie wyszło idealnie. Księgowe do cięcia wprawę mają, po poprawce  mogę już czeladnicze dyplomy robić. ;)

Przed kilkunastu laty też się sam strzyglem. W USA pierwszy raz.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cnbc.com/2020/05/01/major-companies-talking-about-permanent-work-from-home-positions.html

 

Okazuje się że firma w której pracuje mój mąż nie jest wyjątkowa. Dla biznes dystryktów będzie to nie lada problem, o ile szybko nie wpadną na pomysł jak finansowo zrekompensować, co w momencie głębokiej recesji będzie b. trudne.

 

4 godziny temu, andyopole napisał:

Czy ktoś widział, słyszał, miał kontakt z @jannapa? Jakoś tak przepadła. 

 

Ty wiesz że dwa dni temu o tym samym pomyślałam? @rynr napisał coś o Polamerze i motocyklu w innym wątku i od razu mi się @jannapa przypomniała! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2020 o 17:13, rzecze1 napisał:

Ale z tego co teraz widzę, miałem dopisac, to w najblizszym czasie zrobię małą przerwę od Forum, netu i wszystkich informacji o śmierci na świecie. Co za paskudny rok.

A wszystkim dziękuję z góry.

Bardzo przykro mi to slyszec. Mam nadzieje, ze Twoi znajomi sie jakos trzymaja i sa pelni nadziei. Ty rowniez! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2020 o 00:50, andyopole napisał:

Czy ktoś widział, słyszał, miał kontakt z @jannapa? Jakoś tak przepadła. 

Andy a o mnie to sie nic nie martwiles?! Z drugiej strony to chyba wszyscy wiedza, ze ja jestem troche jak taki kot domowy, znikam sobie na kilka godzin/dni/tygodni, nikt nie wie co robie, ale zawsze po jakims czasie wracam :P 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ilon napisał:

Andy a o mnie to sie nic nie martwiles?! Z drugiej strony to chyba wszyscy wiedza, ze ja jestem troche jak taki kot domowy, znikam sobie na kilka godzin/dni/tygodni, nikt nie wie co robie, ale zawsze po jakims czasie wracam :P 

Oczywiscie ze pamietam ale sie nie martwie. Koty maja marzec, Tobie daje jeszcze maj na wypady a potem juz sie prosze na Forum meldowac regularnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2020 o 18:49, ilon napisał:

Andy a o mnie to sie nic nie martwiles?! Z drugiej strony to chyba wszyscy wiedza, ze ja jestem troche jak taki kot domowy, znikam sobie na kilka godzin/dni/tygodni, nikt nie wie co robie, ale zawsze po jakims czasie wracam :P 

Nie wiem jak to zabrzmi , ale ja się martwiłem -nawet sprawdzałem kiedy ostatni raz byłaś na forum , wyszło ,że wchodzisz regularnie. Więc odetchnąłem z ulgą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...