Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, mcpear napisał:

Też nie wiem co jest słuszne, też jestem wrogiem nabijania na pal, ale wydaje mi się, że machnięcie ręką i przejście do porządku dziennego bez znaczących kar finansowych jakoś kłóci się z moim wyobrażeniem co jest słuszne. 

Kary w USA czesto nie maja duzo wspolnego z tym co jest sluszne... i moje podejscie "it's all good" bylo troche sarkastyczne. Bardziej serio, te pozary to jest prawdziwa tragedia... tylko niestety z wielu powodow, nie pierwsza taka i nie ostatnia. Szukajac domow w CA, zawsze biore pod uwage bliskosc wzgorz/lasow, latwosc ewakuowania z powodu trzesienia ziemi, pozarow lub mudslides itp. To jest cena zycia w tym przeslicznym stanie. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, andyopole said:

10.40 rano. Widok z mojego okna. Jako tako jest w domu. Na zewnątrz nie ma czym oddychać. Rano zrywalem pomidory a ręce miałem brudne jakbym kopał ziemniaki.

15999322387651601612077.jpg

Trzymajcie sie. :/

Jakby tego wszystkiego bylo malo, Stany Zjednoczone ZNOWU płoną. Eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

10.40 rano. Widok z mojego okna. Jako tako jest w domu. Na zewnątrz nie ma czym oddychać. Rano zrywalem pomidory a ręce miałem brudne jakbym kopał ziemniaki.

15999322387651601612077.jpg

Trzymaj się Andy. U nas snieg trochę sprawę poprawił i nie czuć jakby ktoś ognisko pod oknem robił, ale podobno to tylko spowolnilo sprawę na okolo2 tyg. Teraz już nie ma prognozy deszczu więc bedzie gorzej. Nawet gdy moj dom byl budowany w latach 1940, to i tak mi się nie uśmiecha budowania nowego od zera. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

Trzymaj się Andy. U nas snieg trochę sprawę poprawił i nie czuć jakby ktoś ognisko pod oknem robił, ale podobno to tylko spowolnilo sprawę na okolo2 tyg. Teraz już nie ma prognozy deszczu więc bedzie gorzej. Nawet gdy moj dom byl budowany w latach 1940, to i tak mi się nie uśmiecha budowania nowego od zera. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Najbliższy las mam w odległości kilkunastu mil więc pożar mi raczej nie grozi. Tylko ten smród i zaczerwienione oczy dokuczają. Na poniedzialek po południu obiecują shower, zobaczymy. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...