Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, pelasia said:

Oooo forum dostalo update'a, przynajmniej ma moim telefonie ;)

No i widzę, ze postów nie można edytować już w ogóle. Limit czasowy był zrozumiały, ale, żeby w ogóle?

Ja ostatnio wreszcie zdradziłem Blackberry’ego z fizyczna klawiatura na rzecz Apple (sorry @Joanna ... ale Blackberry od lat się o zdradę prosił niestety...) i pisanie z błędami czy. niezauwazalnymi zmianami autocrrect stał się u mnie normą...  zatem ta nowa zmiana na forum to średnio się mi pomoże. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rzecze1 napisał:

No i widzę, ze postów nie można edytować już w ogóle.

Mam nadzieję że to tylko przeoczenie Admina. Tym bardziej że jako mod czasem muszę poskromić jakiegoś spamera i jego post edytować a tej edycji też zostałem pozbawiony. A może już nie jestem modem? Trochę szkoda tych comiesięcznych premii. 

 

Update: w prawym górnym rogu okienka @rzecze1jest "trzykropek". Tam znajdziesz miedzy innymi opcje edycji.

Edytowane przez andyopole
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zawsze przenosi do pierwszego postu kazdego tematu. Nawet mimo ustawień aby przenosić do pierwszego NIEPRZECZYTANEGO postu. Grrrr! :angry: Bez możliwości edycji to teraz wyjdą na jaw wszystkie moje literówki. Już o dziwnej autokorekcie mojego telefonu nie wspomnę. To się dopiero zacznie... 

 

Ps. Zauważyłam że edytować mozna...ufff!!!

Edytowane przez pelasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pelasia napisał:

A mnie zawsze przenosi do pierwszego postu kazdego tematu. Nawet mimo ustawień aby przenosić do pierwszego NIEPRZECZYTANEGO postu. Grrrr! :angry: Bez możliwości edycji to teraz wyjdą na jaw wszystkie moje literówki. Już o dziwnej autokorekcie mojego telefonu nie wspomnę. To się dopiero zacznie... 

 

Ps. Zauważyłam że edytować mozna...ufff!!!

Klikaj nie w temat a w te gwiazdkę obok nazwy tematu, wtedy wyświetli się ostatni, nieprzeczytany przez Ciebie post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Joanna30 said:

Foch :lol:

No wiem...wiem... Blackberries lubiłem, bo były bardzo użyteczne, praktyczne i niezniszczalne.. A ostatnimi laty dawały świetny „conversation starter” - „O... to Blackberry jeszcze istnieje? Nie wiedziałam!” A ze lubię w pewnych sprawach byc oryginalny, to było w sam raz w to mi graj :) 

No ale nie mogłem się przekonać do kolejnego zakupu... zwłaszcza po tym jak TCL ogłosili, ze nie będą już ich produkować i sprzedawać... Zatem wziąłem 11 Pro Max na kontrakt. Jest warty więcej niż mój pierwszy samochód... i wyglada ładnie... ale jest delikatny i trzeba go było opakować w ochronną kamizelkę (za która chcieli 120 funtów!... kupiłem oczywiście knock off za 15... wyglada tak samo :)  )... Ale nie powiem... wszystko działa jak trzeba i nawet starego laptopa prawie już nie używam, wszystko w kieszeni... i ICloud tez użyteczny, zatem ogólnie nie narzekam. Tylko do pisania dalej nie mogę się przyzwyczaić...

Edytowane przez rzecze1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...