Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pelasia napisał:

Dla koliberkow :D U mnie w tym roku jakoś nie pija, nie wiem czy dym im przeszkadza. Najczęściej muszę uzupełnić 1-2 razy w tygodniu, a w tym roku wisi jeden cały czas ten sam. Nawet nie wiem czy jeszcze są w mieście, bo żadnego nie widziałam ostatnio. 

Chyba do mnie przylecialy... Mam ogromy krzak trumpet vine (Campsis radicans, nie wiem jak jest po polsku) ktory rosnie mi przy oknie. Caly dzien widze koliberki stolujace sie w kwiatkach.

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak o tym pomyślę, to od 2-3 lat chyba nie widziałam kolibra w okolicy, z reguły jest ich pełno w lecie, czasem ciężko zauważyć bo to maleńkie stworzonko :)  Gdy jeszcze mieszkałam w budynku gdzie do pralni trzeba było wpierw wyjść na zewnątrz, wnosiłam koszyk z praniem po schodach gdzie kwitł jakiś ogromniasty krzak (nie pamiętam już jaki) i poczułam że ktoś się na mnie gapi ;) Delikatnie się odwróciłam i stanęłam twarzą w dzióbek z kolibrem, i tak się na siebie gapiliśmy przez dobrą minutę zanim bezszelestnie odfrunął. Jeden z tych absurdalnych i pięknych momentów które pamięta się do końca życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie muszę się podzielić, uwagą, że rzeczywiście wybory w USA to pole do nadużyć. Na forach lokalnych (chyba zdominowanych republikańsko, ale nie jestem na 100% pewien) pojawiają się apele typu: "Mieszkańcy CA, NV, UT - trzeba pomóc braciom w AZ w wyborach. Jak mieszkacie przy granicy to rejestrujcie się w dwóch stanach i po rannym głosowaniu u siebie wyskoczcie za granicę pomóc AZ dokonać dobrego wyboru."
Przecież jest to w czystej formie nawoływanie do przestępstwa. Czy takie akty to rzeczywiście powszechność? Serio najstarsza demokracja w świecie nie potrafi się obronić? "Nasi" to by taki system rozmontowali w ciągu 2-3 wyborów. Amerykanie jednak nie mają genu "jak oszukiwać" skoro przez 230 lat nikt na to nie wpadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, mcpear said:

Czy takie akty to rzeczywiście powszechność? Serio najstarsza demokracja w świecie nie potrafi się obronić? "Nasi" to by taki system rozmontowali w ciągu 2-3 wyborów. Amerykanie jednak nie mają genu "jak oszukiwać" skoro przez 230 lat nikt na to nie wpadł

Co Ty oczywiscie nie legalne i to zart. Voter fraud jest traktowane bardzo, bardzo serio. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...