Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, andyopole said:

Kto go  spędzi w sposób wzbudzający zazdrość reszty forumowiczów? :D

Jadę jutro pohikować po Sierze 2h ode mnie. Znajomi wyczaili jakiś urokliwy kanion i jedziemy na dwie rodziny. Ceny wynajmu kabin tam w okolicy mnie odstraszyły i wracam wieczorem (minimalny wynajem: 3 noce w ten weekend + specialna promocja $350 za apartament za noc + $200 za wynajem tzw COVID-19 opłata za dezynfekcję i czyszczenie - mam lepsze pomysły jak wydać $1.5k).
W południowej CA spodziewany jest heat wave w ten weekend. Proszą aby elektryczność oszczędzać i spróbować klimę włączyć dopiero po 9pm - grożą blackoutem. Zapowiedziane jest jutro 98F w beach cities czyli inland (np downtown Los Angeles) będzie 110 a foothills (jak Pasadena np) 115, na pustyni (Palm Springs) pewnie ze 120-125 - wzbudza to zazdrość w mroźnym Kolorado @pelasia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mcpear napisał:

..  będzie 110 a foothills (jak Pasadena np) 115, na pustyni (Palm Springs) pewnie ze 120-125 - wzbudza to zazdrość w mroźnym Kolorado @pelasia?

Co Ty, juz powyzej 90 stopni to nie lubie. Ja to kobietka i wiadomo, hormony i te ceregiele :P Poza tym jeszcze u nas gorąco, ma przyjść drastyczny spadek temperatur w poniedziałek i wtorek, a potem znów powrót do ciepelka. :D Da się żyć! 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jutro ochłodzenie do 28C. A potem przez cały następny tydzień 32-36C. Sledzilem ludowe przepowiednie w sierpniu. Wg nich jesień ma być ciepła i pogodna a zima prawdziwa. Wygląda na to że będzie mróz  spadnie śnieg, dobrze bo już ze trzy lata nie było. 

@Jackie wyrazy współczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mcpear napisał:

W południowej CA spodziewany jest heat wave w ten weekend. Proszą aby elektryczność oszczędzać i spróbować klimę włączyć dopiero po 9pm - grożą blackoutem. Zapowiedziane jest jutro 98F w beach cities czyli inland (np downtown Los Angeles) będzie 110 a foothills (jak Pasadena np) 115, na pustyni (Palm Springs) pewnie ze 120-125 

Biedna Kalifornia... upaly, pozary, air quality... rodzina w Bay Area mowi ze od paru tygodni chowaja sie w domach bo nie sposob oddychac na zewnatrz... trzymajcie sie. This too shall pass. A w lutym kiedy nam jest zimno i wszystko jest brazowe i ble, wy macie zielen, kwiaty i slonce. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Jackie said:

Nie mam jak się pozbierać, dopiero co teściowa pożegnała się ze światem, teraz  w niedzielę moja ukochana szefowa miała wypadek samochodowy i wczoraj zmarła :( zostawiając dwójkę małych dzieci. Co za francowaty rok...

Wyrazy współczucia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Jackie napisał:

Nie mam jak się pozbierać, dopiero co teściowa pożegnała się ze światem, teraz  w niedzielę moja ukochana szefowa miała wypadek samochodowy i wczoraj zmarła :( zostawiając dwójkę małych dzieci. Co za francowaty rok...

Jackie - wspolczuje bardzo! Kondolencje.

Dnia 4.09.2020 o 20:17, Jackie napisał:

A tak z innej beczki - pił już ktoś pumpkin spice latte w tym roku?

Ja, ja! Ogolnie to nie przepadam za niczym dyniowym poza pumpkin pie, ale szczerze mowiac - pumpkin cream cold brew ze starbucksa - life changer! Tylko pianka ma smak dyniowy, ale jest mega, serio, polecam kazdemu! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jackie napisał:

Nie mam jak się pozbierać, dopiero co teściowa pożegnała się ze światem, teraz  w niedzielę moja ukochana szefowa miała wypadek samochodowy i wczoraj zmarła :( zostawiając dwójkę małych dzieci. Co za francowaty rok...

Jackie, to straszne :(... bardzo mi przykro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jackie napisał:

Nie mam jak się pozbierać, dopiero co teściowa pożegnała się ze światem, teraz  w niedzielę moja ukochana szefowa miała wypadek samochodowy i wczoraj zmarła :( zostawiając dwójkę małych dzieci. Co za francowaty rok...

Jackie, to bardzo, bardzo smutne. Przezywasz tyle bolu na raz... Sciskam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...