Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, rzecze1 said:

Jeśli tym krajem jest Polska, to szanse sa zerowe. Prędzej już zadziała prześladowanie za homoseksualizm, zatem może to?

Jestes chyba na dobrym tropie, w statusie Proud Boys maja zapisane ze czlonkowie hetero maja nie onanizowac sie czesciej niz raz w miesiacu, ale nie ma takiego ograniczenia zapisanego dla gejow. Poza tym - sama nazwa, come on. Takze pewnie za jednym zamachem mozna oba warunki zalatwic i dostac azyl nawet jesli sie jest z Polski.

Edit: LoL, otworzylem edytor i poszedlem robic inne rzeczy, nie widzialem editu na dole.

Edytowane przez vlade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, vlade said:

Jestes chyba na dobrym tropie, w statusie Proud Boys maja zapisane ze czlonkowie hetero maja nie onanizowac sie czesciej niz raz w miesiacu, ale nie ma takiego ograniczenia zapisanego dla gejow. Poza tym - sama nazwa, come on. Takze pewnie za jednym zamachem mozna oba warunki zalatwic i dostac azyl nawet jesli sie jest z Polski.

Edit: LoL, otworzylem edytor i poszedlem robic inne rzeczy, nie widzialem editu na dole.

Oglądałem ostatnio dokument o Ernescie Rohmie, twórcy SA, nazistowskiej organizacji paramilitarnej która w burzliwych ostatnich latach Republiki Weimerskiej pomogła Hitlerowi utorować drogę do władzy.

Rhom był otwartym homoseksualistą, co samo w sobie nie było szokujące, Berlin byl przed Hitlerem najbardziej chyba liberalną stolicą europejską, ale co było dla mnie ciekawe to to, ze Rohm odróżniał swój homoseksulizm, ten frontowy, twardy, męski, czy, jakby to powiedzieli w UK - Navy like... od tego liberalnego, lewicowego, „zniewieściałego”... który należy tępić...

Ostatecznie w wyniku walki o władze podcięli mu w 1934 gardło a SA zostało zastąpiono bardziej lojalnym wobec Hitlera SS... ale motywy homoseksualne pozostały wśród nazistow i faszystów obecne, i takie pozostają do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam przepiękny słomiany kapelusz online i jakiś idiota go pakował bo jest cały pomięty :( Tak więc zamiast odpoczywać po pracy pryskam kapelusz wodą i prasuję, i klnę po nosem jak stara czarownica.

Lecimy na Florydę w przyszłą środę. Będziemy załatwiać sprawy związane ze śmiercią teściowej więc za wiele zabawy nie będzie, ale zapowiadają póki co tylko przelotne burze więc może dam radę wygrzać kości przez parę godzin, przynajmniej raz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jackie said:

Kupiłam przepiękny słomiany kapelusz online i jakiś idiota go pakował bo jest cały pomięty :( Tak więc zamiast odpoczywać po pracy pryskam kapelusz wodą i prasuję, i klnę po nosem jak stara czarownica.

Ha ha ha, w zeszłym roku kupiłam przez neta srebrny naszyjnik. Taki fajny, delikatny. Też jakiś geniusz zapakowal do pudełka mniejszego niz sam naszyjnik i go całkowicie połamał. Tam już się nic nie dało zrobić, odeslalam w stanie jaki otrzymalalam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jackie napisał:

Kupiłam przepiękny słomiany kapelusz online i jakiś idiota go pakował bo jest cały pomięty :( Tak więc zamiast odpoczywać po pracy pryskam kapelusz wodą i prasuję, i klnę po nosem jak stara czarownica.

Lecimy na Florydę w przyszłą środę. Będziemy załatwiać sprawy związane ze śmiercią teściowej więc za wiele zabawy nie będzie, ale zapowiadają póki co tylko przelotne burze więc może dam radę wygrzać kości przez parę godzin, przynajmniej raz :D 

To jak już wyprasujesz ten kapelutek a zanim przestaniesz kląć zamów sobie online to jeździdło, będzie tańszy lot na Florydę. A może tam majątek czeka do podziału? 

content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/16016008097632101074011.jpg

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam powiedziec, ze po raz pierwszy zrobilismy z mezem garage sale. Dla mnie ten Amerykanski zwyczaj sprzedawania swoich gratow na wlasnym podworku jest baaardzo obcy. Ale od rana zarobilismy pare setek $$$ wiec nie jest zle. Dobrze, bo nasz garaz juz peka w szwach. :D

W Polsce nigdy nie spotkalam sie z tego typu wyprzedazami. Sa jakies rejony PL gdzie takie wydarzenia to norma? Ciekawa jestem jak Polacy by to odebrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Roelka v.2 said:

Chcialam powiedziec, ze po raz pierwszy zrobilismy z mezem garage sale. Dla mnie ten Amerykanski zwyczaj sprzedawania swoich gratow na wlasnym podworku jest baaardzo obcy. Ale od rana zarobilismy pare setek $$$ wiec nie jest zle. Dobrze, bo nasz garaz juz peka w szwach. :D

W Polsce nigdy nie spotkalam sie z tego typu wyprzedazami. Sa jakies rejony PL gdzie takie wydarzenia to norma? Ciekawa jestem jak Polacy by to odebrali.

Pewnie pozytywnie. Znajoma z Polski budowala dom kiedy przyjechala do mnie z wizyta. Garage sales jej sie strasznie spodobaly i nakupila naprawde mase rzeczy do nowego domu - za centy. Maz byl bardzo zdziwiony kiedy pokazala sie na Okeciu z dodatkowa walizka pelna naczyn, garkow, sprzetu do kominka (!) i nawet obrazow w ladnych ramkach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke z innej beczki.

To list do (tlumaczenie):

"Szanowny Panie Przewodniczący, mam zaszczyt przekazać Panu, w imieniu [...] oraz własnym, serdeczne gratulacje i życzenia z okazji 71. rocznicy proklamacji Chińskiej Republiki Ludowej [...].

– [...] i Chiny już od ponad siedmiu dekad konsekwentnie i z sukcesami rozwijają relacje dwustronne. […] Nie byłoby to możliwe bez wzajemnego szacunku i zainteresowania oraz skutecznego poszukiwania obszarów wspólnych interesów, przynoszących korzyści obu stronom"

Nie zgadniecie kto to napisał. W kwadratowych nawiasach moja cenzura utrudniajaca identyfikację autora.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, andyopole said:

Troszke z innej beczki.

To list do (tlumaczenie):

"Szanowny Panie Przewodniczący, mam zaszczyt przekazać Panu, w imieniu [...] oraz własnym, serdeczne gratulacje i życzenia z okazji 71. rocznicy proklamacji Chińskiej Republiki Ludowej [...].

– [...] i Chiny już od ponad siedmiu dekad konsekwentnie i z sukcesami rozwijają relacje dwustronne. […] Nie byłoby to możliwe bez wzajemnego szacunku i zainteresowania oraz skutecznego poszukiwania obszarów wspólnych interesów, przynoszących korzyści obu stronom"

Nie zgadniecie kto to napisał. W kwadratowych nawiasach moja cenzura utrudniajaca identyfikację autora.:D

Ten riddle jest prostszy niż poprzedni o braciach... ale nie będę psuć zabawy i dam innym szanse pozgadywać :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...