Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.10.2020 o 22:55, Joanna30 napisał:

Jak to po co? Żeby świecić w nocy :lol:

Tylko że u mnie żadnego 5G nie ma. Może gdzieś tam w Niujorku czy innej Kalafiorni ale nie w naszym dziko zachodnim  jerky town.

Prędzej chyba w Krasniku 5G będzie. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowil, ze swietnie porusza sie... ma swietny footwork, stoi bardzo solidnie/stabilnie, jest szybka na korcie i trzyma sie blizej baseline niz wiele graczy co dodaje jej sporo sily.  Mowil ze widac ze spedza duzo czasu na kortach z clay'u - co tez jest korzystne w Roland Garros. (Amerykanie maja znacznie mniej dostepu do clay/grass courts) No i jej przeciwnikczka miala duzo errors. Sadzi ze troche sie jej udalo w tym roku, bo nie grala przeciwko tych najlepszych... mowi ze naprzyklad Naomi Osaka by ja prawdopodobnie dosyc latwo pobila. ALE mowi tez ze to jest talent ktory prawdopodobnie sie rozwinie... jest mlodsza/troche mlodsza od Ashley Barty, Simona Halep i Naomi Osaka i ma jeszcze czas na rozwiniecie gry. Sorry na mieszanke polskiego/angielskiego ale mniej wiecej tlumacze, a sama nie znam odpowiednikow polskich :)

Edytowane przez katlia
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie... dawno mnie tu nie było, bo wciągnęła mnie burzliwa rzeczywistość.. 

Chciałam się z wami podzielić nowiną, że tak jakoś wyszło, że właśnie kupujemy dom :) Papierologii nie ma końca, proces zaskakująco inny od polskiego i ciągle się boje, że o czymś ważnym zapomnimy i coś pominiemy albo ktoś nas oszuka (takie tam przyzwyczajenia z Polski;))... 

Jakieś mądre rady?

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...