Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee, to full wypas! A kocioł gazowy do podgrzewania wody nie zmieścił się w kadrze? 

To nie moje, ze strony producenta. A kociołek mam, już drugi w ciągu 5 lat, pierwszy przerdzewiał. Droga impreza. Praktycznie co roku cos się rozwala. Do tej pory miałem:
1. Dziura w linerze, basen się opróżnił.
2. Ciśnieniomierz na filtrze pękł, rano miałem fontannę gdzieś na dobre 20m wysokości. Połowa wody zniknęła.
3. Jak mi zamykali basen na zimę cos się rozszczelniło, zamek powietrzny wypełnił się woda i jak były duże mrozy to rury popękały.
3. Pompa padła, spaliła się.
4. Kocioł przerdzewiał.
5. Teraz chlorinator przestał działać, mam basen na słona wodę. Na wiosnę wymienię.
Edit - 6. Przyłącze do filtra pękło, woda waliła na ściankę ze skrzynka z bezpiecznikami.

I dopiero go mam 5 lat.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, vlade napisał:


To nie moje, ze strony producenta. A kociołek mam, już drugi w ciągu 5 lat, pierwszy przerdzewiał. Droga impreza. Praktycznie co roku cos się rozwala. Do tej pory miałem:
1. Dziura w linerze, basen się opróżnił.
2. Ciśnieniomierz na filtrze pękł, rano miałem fontannę gdzieś na dobre 20m wysokości. Połowa wody zniknęła.
3. Jak mi zamykali basen na zimę cos się rozszczelniło, zamek powietrzny wypełnił się woda i jak były duże mrozy to rury popękały.
3. Pompa padła, spaliła się.
4. Kocioł przerdzewiał.
5. Teraz chlorinator przestał działać, mam basen na słona wodę. Na wiosnę wymienię.
Edit - 6. Przyłącze do filtra pękło, woda waliła na ściankę ze skrzynka z bezpiecznikami.

I dopiero go mam 5 lat.

Imponująca lista.

Za to dzięki basenowi Ty i Wasze dzieci macie mnóstwo przyjaciół. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jackie napisał:

 

"A boat owner is ecstatic twice in his life: once when he buys a boat, then when he gets rid of it." 

Tak jak z autem. Cieszysz sie gdy go kupisz a jeszcze bardziej jestes szczesliwy gdy go wreszcie sprzedasz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, ilon said:

@vlade no kurde, teraz to musisz nam koniecznie dac znac kiedy otwarcie sezonu na tym basenie XD 

W tym roku bylem normalnie zdziwiony jak go otworzylismy i wszystko dzialalo. Na przyszly rok juz wiem ze $1200 bede w plecy na dzien dobry, mozna powiedziec ze przynosi to pewna ulge, znac przyszlosc.

1 hour ago, Jackie said:

"A boat owner is ecstatic twice in his life: once when he buys a boat, then when he gets rid of it." 

Sasiad swoj zakopal, bylem bardzo zaskoczony, teraz go rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, vlade said:

W tym roku bylem normalnie zdziwiony jak go otworzylismy i wszystko dzialalo. Na przyszly rok juz wiem ze $1200 bede w plecy na dzien dobry, mozna powiedziec ze przynosi to pewna ulge, znac przyszlosc.

Jak sie zalapiesz na ta druga ture stimulus czekow to akurat w sam raz na otwarcie basenu bedzie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...