Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, pelasia said:

Moje trzecie mandatory evacuation w przeciągu ostatnich 14 lat. Szczerze mówiąc za każdym razem trochę mniej mi zależy. Chyba człowiek się troche znieczula, albo dojrzewa :rolleyes:. Ważne aby wszyscy byli bezpieczni i najważniejsze rzeczy zabrane z domu, resztę się da odbudować. 

Sliczne i odwazne. Daj znac jezeli bedziecie w poblizu Denver i checie sie spotkac. Sciskam. U nas zimno i mokro/lodowato wiec moze w gorach tez juz troche lepiej... 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG, strasznie mi przykro @pelasia że ewakuacja was spotkała :(, ja się tego strasznie boje, też jesteśmy spakowane jakby co... pożary to jest masakra. Na szczęście w SoCal od wielu tygodni mamy spokoj, stare pożary się wypaliły a nowe nie wybuchają... oby tak już do zimy!


Śniegu Wam życzę! Jak najwiecej i jak najszybciej :) 

Edytowane przez MeganMarkle
Literówki
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj nowego Borata na amazon prime - gość pobił moje oczekiwania! Jestem ciekaw czy scenariusz miał wymyślony, czy raczej udał się na prowincję, nakręcił kilka pranków i utworzył pod to genialny scenariusz, które się idealnie wpasowują - ponoć przy kręceniu tego filmu prawie 100 razy wołali na niego policję. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz school district przyslal maila ze potrzebuje troche od nas (rodzicow) pomocy - bo przysylamy (ogol - nie my konkretnie) dzieci do szkoly ktore od kilku dni maja dosc oczywiste objawy covida, podobnie przysylamy dzieci ktore mialy kontakt z kims z potwierdzonym zarazeniem.

WT actual F. Jak ktos mysli ze polacy to kompletni idioci to niech przyjedzie do US. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, kzielu said:

WT actual F. Jak ktos mysli ze polacy to kompletni idioci to niech przyjedzie do US. 

No nie wiem, mi ostatnio wstyd ze z Polski jestem jak patrze co się tam wyprawia... noż się w kieszeni otwiera :angry:

a co do szkol - krejzole z was tam w Ohio :lol: u nas szkoły nadal zdalnie... a w przedszkolu dzieci maja mierzona temp i rodzic musi podpisywać papier z ankieta o objawach i kontaktach i jak coś nie tego to wypad i dozo po kwarantannie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu moje county mialo pieciokrotnie wieksza umieralnosc niz kazde inne county w calym regionie (przypominam ze mieszkam na totalnym zadupiu a jesli chodzi o region to w nie ktorych counties sa wieksze miasta kilkudziesieciotysieczne). Np w wakacje zamkneli dzial infant w lokalnym daycare bo rodzice zrobili dziecku test na covid po czym przyprowadzili je normalnie do daycare, oczywiscie zataili fakt przed wladzami daycare. Tak, zgadliscie, dziecko zatestowalo pozytywnie... Takze nic mnie juz nie zdziwi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MeganMarkle said:

No nie wiem, mi ostatnio wstyd ze z Polski jestem jak patrze co się tam wyprawia... noż się w kieszeni otwiera :angry:

To chyba nie jest jedynie sytuacja związana z Polska - mam na myśli lekkomyślność w obchodzeniu się z wirusem. To chyba generalny problem Europy i USA (mam mniejsze ostatnio kontakty z Południową Ameryką czy Azją). Narzekasz na Polskę bo masz kontakty, czytasz i rozmawiasz z Polakami. W Hiszpanii i Włoszech nie jest lepiej. Na Węgrzech czy Rumunii jest identycznie. Ludzie po pierwsze są zmęczeni obostrzeniami, po drugie często ekonomicznie patrzą, że kwarantanna to niższe zarobki lub potencjalnie stracony biznes, po trzecie wiedzą, że 95% przypadków jest łagodne i generalnie godzą się z ryzykiem zachorowania. Nie jesteśmy w tej kwestii "narodem szczególnym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, mcpear said:

Obejrzałem wczoraj nowego Borata na amazon prime - gość pobił moje oczekiwania! Jestem ciekaw czy scenariusz miał wymyślony, czy raczej udał się na prowincję, nakręcił kilka pranków i utworzył pod to genialny scenariusz, które się idealnie wpasowują - ponoć przy kręceniu tego filmu prawie 100 razy wołali na niego policję. Polecam!

 

Scena z "fertility dance" doprowadziła mnie do płaczu ze śmiechu :D 

 

1 hour ago, Patipitts said:

amkneli dzial infant w lokalnym daycare bo rodzice zrobili dziecku test na covid po czym przyprowadzili je normalnie do daycare, oczywiscie zataili fakt przed wladzami daycare.

 

Noga składa się do kopa jak się to czyta <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...