Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, MeganMarkle said:

mieszkała tam teraz rodzica z dwójka małych dzieci, taka jak my , wiec wszystko w domu jest baby-proffed co nam bardzo pasi. Nawet jest plotek wokół basenu, szczelnie zamkniety żeby się maluchy nie potopily także nic zmieniać nie trzeba :)

Brzmi super, Megan! Kiedy przeprowadzka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, mcpear said:

Wow. Ale się zmieniło, pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu mówiłaś, że mieszkanie w LA to ostatnia rzecz na którą się zdecydujesz bo Ci się tam nie podoba, a teraz dom kupujesz:) Sprawdzałaś czy na ulicy / osiedlu wielu ma wywieszone flagi "Trump 2020"? Warto się przejechać po ulicach i popatrzeć - teraz jest dobry czas na to.

Haha, dokładnie to samo sobie myślałam ostatnio... nigdy nie mów nigdy ;) zmieniłam zdanie o 180 stopni. Przede wszystkim w końcu mam prace która kocham plus słońce, plaza i upał okazały się uzależniające.. nawet jak było 44’C to nie było tak zle. I o ile wcześniej byłam przeciwniczka basenów bo sama nie przepadam to jednak przekonałam się widząc ile to frajdy sprawia dzieciom..

a co do Trumpa to w tej okolicy gdzie się osiedlamy co drugi dom ma plakat „Biden harris” so I think we’re good ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jackie said:

 

Mąż woli zdechnąć niż kupić cokolwiek nadzorowane przez HOA. Te historie o niektórych HOA nie biorą się znikąd. 

To mnie nastraszyliscie :wacko: ja myślałam ze nie ma opcji bez HOA, że to taki standard w Ameryce... ale może i trzeba się wczytać w te umowę z nimi. Ja to z tych co choinkę rozbierają w lutym czy marcu jak mi się przypomni także lepiej żeby nie byli jacyś upierdliwi w tym temacie ;) Dekoracje na Halloween już w całej okolicy kwitną i moje dzieci są zachwycone! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MeganMarkle napisał:

Ja to z tych co choinkę rozbierają w lutym czy marcu

U mnie światełka świeciły  tak jak trzeba, do Gromnicznej. :D Wisiały do wiosny, w sumie niepotrzebnie zdejmowalem. Zaraz znów trzeba będzie wieszać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, MeganMarkle said:

To mnie nastraszyliscie :wacko: ja myślałam ze nie ma opcji bez HOA, że to taki standard w Ameryce... ale może i trzeba się wczytać w te umowę z nimi. Ja to z tych co choinkę rozbierają w lutym czy marcu jak mi się przypomni także lepiej żeby nie byli jacyś upierdliwi w tym temacie ;) Dekoracje na Halloween już w całej okolicy kwitną i moje dzieci są zachwycone! 

Nie wiem czy czytasz reddit, ale polecam r/fuckhoa jak ktos lubi horror stories. W cywilizowanych okolicach i nowych developments coraz trudniej o brak HOA a praktycznie to sie nie zdarza. Nasze jest akurat dosc rozsadne aczkolwiek juz byla lekka jazda o otwarcie osiedlowych ogolnodostepnych basenow w maju....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jackie said:

 

Mąż woli zdechnąć niż kupić cokolwiek nadzorowane przez HOA. Te historie o niektórych HOA nie biorą się znikąd. 

Moj mąż ma tak samo. Przeglądając ogłoszenia od razu odrzucał wszystkie domu z HOA. Niektóre były fajne, ale ja tez nie chciałabym byc ograniczana jakimiś głupimi sąsiedzkimi przepisami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, andyopole said:

Przepisy wielu stanów wymagają ogrodzenia basenu na 4 ft, jeśli posesja nie jest ogrodzona.

Posesja jest ogrodzona ( z tylu domu) wiec jest to teraz zamkniety ale wokół samego basenu jest plotek oddzielający od ogródka i patio. Tego w żadnym innym domu nie widzieliśmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...