Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, andyopole said:

Troszke z innej beczki.

To list do (tlumaczenie):

"Szanowny Panie Przewodniczący, mam zaszczyt przekazać Panu, w imieniu [...] oraz własnym, serdeczne gratulacje i życzenia z okazji 71. rocznicy proklamacji Chińskiej Republiki Ludowej [...].

– [...] i Chiny już od ponad siedmiu dekad konsekwentnie i z sukcesami rozwijają relacje dwustronne. […] Nie byłoby to możliwe bez wzajemnego szacunku i zainteresowania oraz skutecznego poszukiwania obszarów wspólnych interesów, przynoszących korzyści obu stronom"

Nie zgadniecie kto to napisał. W kwadratowych nawiasach moja cenzura utrudniajaca identyfikację autora.:D

Nie rozumiem zdziwienia. Myslisz, ze przy eksporcie na poziomie 11G PLN i imporcie 120G PLN, taki Trzaskowski napisal by inna laurke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 18:07, pelasia napisał:

Ha ha ha, w zeszłym roku kupiłam przez neta srebrny naszyjnik. Taki fajny, delikatny. Też jakiś geniusz zapakowal do pudełka mniejszego niz sam naszyjnik i go całkowicie połamał. Tam już się nic nie dało zrobić, odeslalam w stanie jaki otrzymalalam. 

W ubiegłym roku zamówiłem znajomej baterię i tylną ściankę do telefonu S7. Bateria już nie trzymała a ścianka, jakaś taka szklana, była pęknięta. Bateria jakoś doszła w całości ale druga rzecz przyszła wrzucona do koperty bez jakiegokolwiek opakowania, tylko w celofanie. Doszła bardziej potluczona niż ta która już była. Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, PiciuK napisał:

Polacy to bogate społeczeństwo  :D - nikt się nie bawi w jakieś wyprzedaże za grosiki, tylko wystawia co ma zbędnego. W okolicach Poznania przyjął się jeden niemiecki aspekt takiej wystawki - obcięta wtyczka przy jakimś sprzęcie elektrycznym, która to ma informować, że ten sprzęt jest uszkodzony.  Jeśli są jakieś bardziej cenne przedmioty, to są portale, gdzie można wystawić do sprzedaży bez opłat.

Myślę że tutaj więzi sasiedzkie pomimo że powierzchowne są bliższe niż w Polsce. Gdy moja sąsiadka (starsza pani) przywiozła bark do posypania tu i ówdzie na back yardzie pozyczyla od sasiada wielka taczke i ciężka szufle przystępując do dzieła. Ponieważ mam lekką, aluminiową szufle i lekki plastikowy wózek, gdy zobaczyłem jej akcje wziąłem sprzęt i ruszyłem z pomocą. W ciągu dziesięciu minut dołączyli pozostali, najbliżsi sąsiedzi. W ciągu pół godziny wywrotka barku była rozwieziona a sąsiadka z grabkami tylko wskazywała miejsce gdzie sypać. Na koniec roboty się rozplakala.

edit: a w temacie, tutaj garage sale jest znakomitą okazją do pogadania z sąsiadami a często do pożegnania, najczęściej na zawsze.

Gdy moich sąsiadów, redneckow w końcu bank wyrzucił z niesplacanego domu i tym samym pozbylismy sie drug dealera i pasera ktory dokuczyl wszystkim dookola,  sąsiedzi zorganizowali front yard party dla całego bloku. 

Co najlepsze, we czwartek po ponad roku od ich wyprowadzki, wracając z pracy skrecilem do apteki po odbior lekarstw i kogo ujrzałem na skrzyżowaniu? Mojego byłego sąsiada, króla osiedla, u którego policja bywała minimum dwa razy w tygodniu i to w kilka radiowozów. Co robił ten amigo? Ano stał na skrzyżowaniu pod światłami z kartonem o treści: "any help..."

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna beczka: dzisiaj ostatni dzien aby zapisywac sie na pozew zbiorowy przeciw Apple w sprawie Iphone 6 i ograniczania wydajności jak miały problem ze zużywaniem się baterii. Jak macie / mieliście IP6 lub 7 to można się zarejestrować - szacowana rekompensata $25 od urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xarthisius napisał:

A nie chcecie astronoma? Mam wszystkie pierwiastki z tablicy Mendelejewa od wodoru do helu w malym paluszku ;-)

Z astronomią to my mamy jeden związek. Poprzez pewien produkt w środowisku naukowców (a raczej "nałógowców") zwany księżycówką. I to by bylo na tyle, cytujac pewnego profesora mniemanologii stosowanej. :D

 

Kończymy budowę własnego facility, przeprowadzka pod koniec listopada. W związku z tym chcemy nasze laboratorium chemiczne przenieść z Syracuse NY do Oregonu. Nasi chemicy z tego lab słuchają zbytnio swoich żon i nie chcą się przenosić. Będę wdzięczny jeśli pomożecie mi kogoś znaleźć. Dobra robota, warunki nie najgorsze, szef też nie taki zły.

Okolice piękne! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

A nie chcecie astronoma? Mam wszystkie pierwiastki z tablicy Mendelejewa od wodoru do helu w malym paluszku ;-)

Ja to chociaż do "wyngla" doszlem, "doszłem" bo nie było daleko. Do Fe doszedłem, trochę dalej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, mcpear said:

Inna beczka: dzisiaj ostatni dzien aby zapisywac sie na pozew zbiorowy przeciw Apple w sprawie Iphone 6 i ograniczania wydajności jak miały problem ze zużywaniem się baterii. Jak macie / mieliście IP6 lub 7 to można się zarejestrować - szacowana rekompensata $25 od urządzenia

Shoot, jak zwykle mnie cos ominelo. Ja z 5s przeskoczylam od razu do 11 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...