Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, haneczka019 said:

Przecież to jest wątek w którym można mówić o czym się chce... no... Chciałem powiedzieć, że... :P

Mi to rybka, ja mogę pisać wszędzie (no... oprócz pisania na murach... bo tylu ścian jeszcze na świecie nie wybudowali :) )... ale ostatnio mówiono, że polityka miała być tu chyba off limit, raczej wątek towarzysko lajtowy. Są wątki Trump/Biden na politykę amerykańską, no i nowy wątek na polską.

No ale to już niech Komitet Centralny się zbierze, zadecyduje i nas poinformuje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rzecze1 napisał:

że zaraz przyjdzie @ilon i zrobi z wami wszystkimi porządek. Bo straciła czas, zrobiła nowy wątek o wydarzeniach w Polsce, poprzenosiła posty, żeby tego nie zaśmiecać polityką... no a wy teraz widzę co zrobiliście przez ostatnie dni, no co?

Pisalem niedawno ze od lat, wciaz jestem obecny na pewnym brytyjskim forum chociaz moja aktywnosc tam spadla do zera.

Jedna z przyczyn bylo wg mnie nadmierne zaangazowanie moderatorow w "porzadkowanie" forum. Gdy np w watku o stolarstwie nagle rozwinela sie goraca dyskusja na temat wedkarstwa moderatorzy przystepowali do przenoszenia postow do wlasciwego ich zdaniem watku. Tym samym, zaciekla, czesto ciekawa dyskusja umierala natychmiast po przeniesieniu.

Jako moderator, pomimo szacunku dla @ilon za wykonana robote nie mam zamiaru robic tego samego. Dyskusja, dopoty, dopoki nie przekracza dobrych obyczajow niech trwa bo trwa mać. ;)

 

Jako zalozyciel tego watku nie mam nic przeciwko polityce w nim dyskutowanej. To pisze ja, republikanski demokrata. Nie zwolennik demokratow ani przyjaciel Trumpa tylko przeciwnik idiotow.:D

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PiciuK napisał:

Przyjdą sami, albo ktoś im zapłaci za przyjście. Nikt jakoś nie chce zauważyć, że nad tym "spalonym" mieszkaniem nie było żadnego banera, flagi - dzień wcześniej.

No oczywiscie, bojowkarze rzucali petardami w siebie nawzajem, dla zabawy,  tylko zly wiatr znosil je w niedobrym kierunku. Tlumaczysz jak Macierewicz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PiciuK napisał:

Nikt jakoś nie chce zauważyć, że nad tym "spalonym" mieszkaniem nie było żadnego banera, flagi - dzień wcześniej. Zupełnie 'przypadkowo' od tego miejsca, kilkanaście metrów dalej stała zamontowana profesjonalna kamera pewnej firmy.  Tak, czy inaczej, ci prawdziwi zadymiarze z krwi i kości, a nie opłaceni prowokatorzy, to malutki odprysk.

Mieszkanie, na balkonie którego wisiała flaga, to siedziba wydawnictwa Dwie Siostry. Wydają książki dla dzieci, bardzo dobre zresztą, mam sporą kolekcję. Pasują na opłacanych prowokatorów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PiciuK napisał:

Tak, tak - brunatnych koszul u tych bojówkarzy nie widziałeś, ale wiatr poczułeś?

Niewazne czy koszula brunatna czy rozowa. Demonstrowac, protestowac wolno kazdemu, natomiast niszczyc, demolowac, zabijac nie wolno nikomu. Czy to faszystom, czy to policjantom, ktorzy zadusili murzyna w USA nawet jesli byl przestepca czy tez smarkaterii, ktora demoluje systematycznie i od dawna centrum Portland.

Dla takich tylko gaz, pala i waskie drzwi...

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Jako zalozyciel tego watku nie mam nic przeciwko polityce w nim dyskutowanej. To pisze ja, republikanski demokrata. Nie zwolennik demokratow ani przyjaciel Trumpa tylko przeciwnik idiotow.:D

:lol: podoba mi się to stwierdzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PiciuK napisał:

Co to jest? Ty w ogóle wiesz, co to jest faszyzm?

Moze byc kaczonacjonalizm...

 

Kto wezwal "patryjotow" do obrony kosciolow przed strajkujacymi babami, no kto? Podpowiem ze w telewizyjnym oredziu.

Wiesz jak wygladal meldunek chlopcow po kilku dniach walki o koscioly?

Mniej wiecej tak: obronilismy 328 obiektow kultu religijnego. Straty po naszej stronie: 38 pobitych, w tym czterech ciezko oraz szesciu przestraszonych. 

A jakie straty po stronie przeciwnika?

Zadne, nikt kosciolow nie atakowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...