Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

52 minutes ago, PiciuK said:

Coś wiesz o selekcji w GROM-ie? Jak się chcesz czegoś dowiedzieć, to poszukaj sobie wypowiedzi Petelickiego o tych "naziolach, "faszystach", "kibolach"...

W ogóle nie wiem, jak możesz wspominać o jednostce im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, przecież ci z AK to też naziole i faszyści.

Rozszyfrowac o co Ci chodzi to nie moge... Piszesz kompletnie bez sensu. Co selekcja ma wspolnego z wypowiedzia Petelickiego ?  Co ma Lubliniec do AK (poza nazwa) i co jedni i drudzy maja wspolnego z tymi goscmi rozwalajaccyh co popadnie (ulatwie - kompletnie nic) to nie wiem. Moze rozwin, niewatpie ze masz jakas teze na ten temat....

Prosta sprawa - chca bronic wolnosci to sa do tego odpowiednie miejsca... 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Polacy zaczynaja odwolywac sie do chwalebnej przeszlosci i wielkich walk o niepodleglosc to zawsze mam ochote wywracac oczami. Bylo, minęło, move on.  

Nie porównaj tamtego patriotyzmu do dzisiejszych nacjonalistycznych grup. Czlonkowie tych grup nie rozróżniaja bycia dumnym z ojczyzny od skrajnego nacjonalizmu i czystej nienawisci do wszystkiego co "obce" (czyt. Nie katolickie, nie biale, nie heteroseksualne). Za taka Polske jest mi wstyd. 

 

Edytowane przez Roelka v.2
  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, PiciuK said:

Ostatnio były lewicowe - co zrobiła policja? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że niedawno polską policję dozbrojono kilkudziesięcioma milionami sztuk ostrej amunicji i wieloma innymi sprzętami do represji, że polską policję szkolą chińscy fachowcy z Pekinu?

Jakiej interpretacji oczekujesz od nieprzychylnych mediów w Polsce, które pieją o prawicowych bojówkach?

Polska dla Polaków - nie rozumiesz tego? Zastanów się w takim razie, kto i jak rządził od czasów przemian w '89 roku i dlaczego tylu młodych uzdolnionych ludzi wyjechało z tego kraju. Na pewno powodem nie były prawicowe, czy lewicowe bojówki...

To co nazywasz „lewicowymi bojówkami” to były kobiety i to akurat one walczą o wolność i prawo wyboru - robiąc to notabene poprzez protest a nie rzucanie rac i napier*** się z policją. 
 
A co do tych młodych uzdolnionych ludzi co wyjechali z kraju to należę dokładnie do tej grupy i będąc całe moje życie patriotką i osoba kochającą Polskę i szanująca jej historie i tradycje, która nigdy nie chciała wyjeDzac z Polski - wyjechałam i nie wrócę. Wiesz dlaczego? Właśnie dlatego, że widzę co się dzieje i do czego obecna władza doprowadzi... a wiesz skąd wiem? Bo uczyłam się historii, a ona lubi się powtarzać. Także jeśli masz prawicowe poglądy, uważasz się za narodowca, nienawidzisz „lewaków” itp, to spoko, szanuje Twoje zdanie. Ale ty szanuj też poglądy innych.

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MeganMarkle napisał:

Twoje zdanie. Ale ty szanuj też poglądy innych.

Patrząc na to co się dzieje w naszym kraju, na reakcję tej osoby na post mcpear, to stwierdzam, że to raczej niemożliwe. Nie do zaakceptowania jest inne zdanie, które nie jest zgodne z ideologią takich osób. Smutne, ale prawdziwe. Zawsze tak było i to też pokazała historia. Do czego taki radykalizm i brak otwartości na inne poglądy doprowadza, doskonale wiemy :mellow:

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...