Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Pokojowo nastawiona i patriotyczna młodzież chroniąc polskie kościoły oczekiwała na atak neobolszewickich hord lewackich zwyrodniałych kobiet spod znaku "SS". W oczekiwaniu na zapowiedziane profanacje świątyń w wyniku przeprowadzonych manewrów wyprzedzających po brutalnych i bezpardonowych prowakacjach agresywnych policjantów zachowujących się lewacko i antypatriotycznie trwali w patriotycznym uniesieniu i esktazie modlitwy. Po tym jak policjanci wraz z lewakami dopuścili się do samopodpalenia mieszkania torowali drogę dla funkcjonariuszy straży pożarnej wskazując im drogę racami i świecami dymnymi. A ponieważ oni nie zjawiali się na czas postanowili bohatersko dokopać się do wodociągow wyjmując płytki chodnikowe i kostki brukowe, które odrzucili na bok ...

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, PiciuK said:

Też do niej należysz? Co w pokojowej atmosferze zrobiłeś,żeby uczcić polską niepodległość?

Na razie widzę,że napisałeś wypracowanie na poziomie szkoły podstawowej i powinieneś zdjąć te różowe okulary i zauważyć, iż każde wołanie polskiego społeczeństwa o wolność spotyka się sekowaniem przez każdą władzę, która różne powakacje potrafi zorganizować.  Polska po odzyskaniu niepodległości przetrwała niemiecką i rosyjską nawałnicę, więc jestem spokojny, że przetrwa również infantylne wypociny...

Zaloze sie ze BLM to dla Ciebie riots / looting i w ogole anarchia, ale totalny rozpierdol miasta przez bande polmozgow i patopatriotow to "wolanie spoleczenstwa o wolnosc". Wolnosc od kogo ?

A te protestujace "spoleczenstwo" to jak zwykle - mocne w grupie. Chca bronic wolnosci to niech spobuja selekcji do GROMu czy do Lublinca, zesraja sie po pol dnia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, PiciuK said:

Też do niej należysz? Co w pokojowej atmosferze zrobiłeś,żeby uczcić polską niepodległość?

Na razie widzę,że napisałeś wypracowanie na poziomie szkoły podstawowej i powinieneś zdjąć te różowe okulary i zauważyć, iż każde wołanie polskiego społeczeństwa o wolność spotyka się sekowaniem przez każdą władzę, która różne powakacje potrafi zorganizować.  Polska po odzyskaniu niepodległości przetrwała niemiecką i rosyjską nawałnicę, więc jestem spokojny, że przetrwa również infantylne wypociny...

Masz 100% racji. Zdjąłem moje okulary. Ku przerażeniu stwierdzam że nie są różowe a wręcz tęczowe. Co za zgnilizna. 
Przed przeczytaniem Twojego postu nie wiedziałem jak jestem owładnięty liberalną nienawiścią. 
Przyrzekam podnieść poziom moich wypocin ponad poziom infantylny. Wezme korepetycję na poziomie Middle school. Może mi to coś pomoże. 
Niestety mój wiek nie upoważnia mnie zaliczyć do młodzieży nawet i patriotycznej. Bardzo żałuje. 
Dziękuje za czujność rewolucyjną. Czuj! Wróg jest blisko!

  • Dziękuję! 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, PiciuK said:

wołanie polskiego społeczeństwa o wolność

Ja bym chciała żebyś rozwinął temat i opisał mi o jaką konkretnie wolność walczą te prawicowe bojówki w Polsce, serio? Bo jak dla mnie porównywanie narodowców, którzy walczą głównie o „Polskę dla Polaków” i odebranie praw mniejszościom do AK jest bardzo ale to bardzo obraźliwe dla bohaterów i prawdziwych patriotów, którzy walczyli w Armii Krajowej. 
 

I tak, Polska przetrwała II wojnę światowa, super - ale Polacy zawsze byli i nadal są sami sobie największym wrogiem... zawsze ten sam scenariusz czyli wewnętrzne kłótnie i przepychanki o stołki a potem ktoś odbiera nam wolność (patrz chociażby rozbiory Polski) i nagle budzimy się z łapami w nocniku i czujemy wielki zryw narodowy o wolność! Piękne ale tragiczne :( i dlatego te wewnętrzne kłótnie Polski, plucie w twarz UE i Putinowi tak mnie przeraża, bo Polska zdaje się popełniać te same błędy za które historia już nas ukarała nieraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...