Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest tak ze w współczesnych samochodach trzeba wcisanc sprzęgło nawet na luzie...

 

Owszem zawsze jest lepiej wcisnąć, czyli rozłączyć sprzęgło przy odpalaniu silnika (są wyjątki). Ale teraz producent Octavii ma kierowców za idiotow I sensorem wymusza wciśnięcie pedału sprzegla do podłogi. To jest bez sensu!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, andyopole said:

Żeby wygrać trzeba grać.

Cytując klasyka:

"Trzeba wierzyć, niewierzącemu nie pomoże. A wierzącemu - jak zechce".

A tak korzystając z tematu, to te kilka razy jak byłem za oceanem chodziło mi po głowie żeby kupić jakiś los, ale jakoś tak głupio było dopytywać się w bodega co i jak.

Więc, ten tego, jak to jest z tym powerball? Jakie losy są najlepsze/najpopularniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Tirowiec1312 said:

Cytując klasyka:

"Trzeba wierzyć, niewierzącemu nie pomoże. A wierzącemu - jak zechce".

A tak korzystając z tematu, to te kilka razy jak byłem za oceanem chodziło mi po głowie żeby kupić jakiś los, ale jakoś tak głupio było dopytywać się w bodega co i jak.

Więc, ten tego, jak to jest z tym powerball? Jakie losy są najlepsze/najpopularniejsze?

Powerball I Mega Millions to sa 2 multistanowe loterie które są loterie które są w większości Stanów. Wiec dlatego wygrane są takie zawrotne. Każdy stan ma także loterie które są tylko właściwe dla danego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj zacmienie slonca - ledwo ale 100% w moim miejscu zamieszkania wiec sie nie ruszam (i tak bym pewnie nie ruszyl) bo pol stanow sie zjechalo. Szkoly zamkniete, pogoda poki co wyglada spoko. Scena jak z Faraona zdaje sie (prawda ? - bo jakies 100 lat temu czytalem).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy w okolice granicy Illinois-Indiana, unikając autostrad ile wlezie. Plan jest, ale zobaczymy gdzie nas pogoda rzuci. Na razie u nas niebo bez jednej chmurki, oby ten stan się utrzymał w drodze na południowy wschód. Do pasa zaćmienia całkowitego mamy godzinkę drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętajcie, żeby przez coś porządnego patrzeć - można sobie zrobić niezłe kuku. Kilka (naście) lat temu było w PL częściowe zaćmienie - kupiliśmy w robocie maskę spawalniczą (:D) i wyszliśmy gromadką na dach naszego biura oglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Zuza007 said:

Tylko pamiętajcie, żeby przez coś porządnego patrzeć - można sobie zrobić niezłe kuku. Kilka (naście) lat temu było w PL częściowe zaćmienie - kupiliśmy w robocie maskę spawalniczą (:D) i wyszliśmy gromadką na dach naszego biura oglądać 

Spoko, my tutaj to weterani zacmien - poprzednie (czesciowe) bylo w 2017ym. Poza Tym byly prezydent spojrzal wprost i nic mu sie nie stalo (?) wiec ewidentnie mozna (zarcik taki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...