Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, barnclose said:

W sumie to juz widac pierwsze efekty "dzialalnosci" millenialsow. W zeszlym roku zmienili polityke benefitow: 3 tygodnie urlopu juz po 4 latach i 4 tygodnie po zaledwie 14 latach. Bylo chyba, ze 3 tyg. po 10 latach i 4 tyg. po 20 :D. 

What? U mnie w firmie jest na start 15dni urlopu, po roku 20, po 5 latach 25, po 10 latach 30 a po - uwaga - 15 latach pracy jest 35dni (7 tygodni!!) a sporo mamy takich pracowników.... 

w sumie to jest główny benefit który mnie trzyma w tej firmie. 

8 hours ago, ilon said:

nie jestem na managerskim stanowisku, wiec mam placone za godziny, nadgodziny oczywiscie platne wiecej, wiec czasem sobie rozkladam robote i sie nie przejmuje ile mi czasu na dzien zostalo. 

O wow, to zazdroszczę że płaca Ci na godziny! Jakby mi dawali podwójna stawkę za nadgodziny to bym tez pare rzeczy extra zrobiła czasem po godzinach... no ale że nie płacą bom wielka niby kierowniczka to spadam na chatę jak tylko mogę :P 

a historią tej Niemki to mnie zaskoczyłaś bo wiem jakie jest podejście pracownika w Niemczech (socjal, związki zawodowe i praca od do) także zdecydowanie nie jest to statystyczna przedstawicielka swojego narodu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MeganMarkle napisał:

O wow, to zazdroszczę że płaca Ci na godziny! Jakby mi dawali podwójna stawkę za nadgodziny to bym tez pare rzeczy extra zrobiła czasem po godzinach...

 

To jedyna chyba rzecz za którą tęsknię z mojej poprzedniej pracy na oddziale. Nocka w święto przypadające w weekend (podwójna stawka + dodatkowo 50% stawki + differential za pracę ponad 8 godzin dziennie + tzw. night differential): taniej by im wyszło lekarza zatrudnić :D 

Edytowane przez Jackie
dodałam zdanie
  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, andyopole said:

Pracowity weekend mnie czeka. Dziś i jutro 26th Polish Festival w Portland, Oreg6.

Szkoda że nie mogę wpaść :( może kiedyś się wybiorę... wstaw jakieś focie!!

ja się w zeszły weekend załapałam na polski Festival w San Jose i było całkiem ok. Nie sądziłam że DJ puszczający disco polo sprawi mi taką przyjemność (człowiek jednak tęskni za wszystkim co polskie). 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

(...) ja się w zeszły weekend załapałam na polski Festival w San Jose i było całkiem ok. Nie sądziłam że DJ puszczający disco polo sprawi mi taką przyjemność (człowiek jednak tęskni za wszystkim co polskie). 

Szerokie horyzonty są pozytywne. Mozna uwielbiac Op. 53 Chopina i jednocześnie okazjonalnie dobrze się bawic przy "Sąsiadce" czy "Gwiezdzie" Akcentu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2019 o 17:59, MeganMarkle napisał:

A historią tej Niemki to mnie zaskoczyłaś bo wiem jakie jest podejście pracownika w Niemczech (socjal, związki zawodowe i praca od do) także zdecydowanie nie jest to statystyczna przedstawicielka swojego narodu :blink:

Z tego co ona mi tam opowiada to wyglada na to, ze te Niemcy to najbardziej pracowity narod swiata. A zwlaszcza tutaj w Ameryce w oddziale jej firmy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...