Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jakos kilka tygodni temu jedna dziewczyna sie zwolnila, jak jej sie skonczylo 6 tygodni wolnego. Skomentowalam wtedy ze sie wcale nie dziwie i powiedzialam mojemu szefowi, ze ja ide na bezplatny urlop na kilka miesiecy, bo wedlug hand-booka to moge sobie taki wziac. Ale ja sie tak wygrazam prawie co tydzien, a pewnie dzieciaka nie bedzie przez nastepne 10 lat :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy też sporo kobiet rzuca prace jak się macierzyński skończy - te które mają bogatego męża i sobie mogą pozwolić ;) ja też w pierwszej chwili miałam taki plan, ale finansowo bylibyśmy tak stratni, że zmiękła mi faja i zostaję :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MeganMarkle napisał:

U mnie w pracy też sporo kobiet rzuca prace jak się macierzyński skończy - te które mają bogatego męża i sobie mogą pozwolić ;) 

I teraz widzicie dlaczego amerykanki czesto odkladaja macierzynstwo -- bo po prostu czekaja az ich stac na albo na tymczasowe odejscie od pracy albo na te super wysokie koszty daycare... Tu wszystko chodzi i pieniadz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MeganMarkle napisał:

U mnie w pracy też sporo kobiet rzuca prace jak się macierzyński skończy - te które mają bogatego męża i sobie mogą pozwolić ;) ja też w pierwszej chwili miałam taki plan, ale finansowo bylibyśmy tak stratni, że zmiękła mi faja i zostaję :/ 

Teraz to sie juz nie uda ale przy nastepnym (daj Boze) potomku urodzisz i wracasz do pracy a ja sie najmuje na baby sitter na full time. Mam praktyke, wychowalem dwojke. Moge pokazac zdjecia jako rekomendacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, andyopole said:

Teraz to sie juz nie uda ale przy nastepnym (daj Boze) potomku urodzisz i wracasz do pracy a ja sie najmuje na baby sitter na full time. Mam praktyke, wychowalem dwojke. Moge pokazac zdjecia jako rekomendacje.

Haha, doceniam ofertę ale kolejnego potomka już nie będzie, dwójeczka wystarczy. Mąż oficjalnie zamyka fabrykę i koniec produkcji :) wystarczy, że na studia dla dwóch musimy odkładać, trójka to by już był armagedon jakiś.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeganMarkle napisał:

Haha, doceniam ofertę ale kolejnego potomka już nie będzie, dwójeczka wystarczy. Mąż oficjalnie zamyka fabrykę i koniec produkcji :) wystarczy, że na studia dla dwóch musimy odkładać, trójka to by już był armagedon jakiś.... 

Nie zebym krakal ale.... zarzekala sie zaba blota… ;)

 

 

Pytanie z innej beczki: czy da sie gdzies zobaczyc na zywo dzisiajszy mecz ze Slowenia? Jestem w pracy tak ze tylko moj biurkowy comp.

Transmisje radiowa sobie znajde, prawdopodobnie PR na pierwszym programie, moze jeszcze gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...