Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, MeganMarkle napisał:

Czekam na reakcje Kaliforni... na razie wszyscy uważają ze „luzik-arbuzik” 

No i jest reakcja... zamykaja sporo... restauracje maja nowe wymagania... swoja droga bylam dzis w centrum - bary/puby pelne mlodych ludzi. WTH? Pracuja z domu zeby weekendy spedzali w tlumach jedzacych i pijacych ludzi? W Whole Foods salad bar na otwartym powietrzu... Ludzie sa idioci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze reakcje ludzi to takie ze "they want to put country into recession" po zamknieciu restauracji i barow.

W domysle they to oczywiscie niedobrzy demokraci - drobny problem to taki ze DeWine to oczywiscie republikanin (mimo ze akurat dosc sensowny) - w czasie kampanii w zeszlym roku jechal oczywiscie na Trumpie ale nie mial specjalnego wyjscia..

Zupelnie im sie w palach nie miesci ze te ruchy sa po to zeby recesje zminimalizowac i przywrocic normalnosc jak najszybciej sie da. O ile strasznie nie lubie steoretypowania ze amerykanie to idioci (bo statystycznie wszedzie jest ich mniej wiecej tyle samo) to albo cos w tym jest albo jakos w OH ich zgromadzenie ich wieksze...

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, katlia said:

No i jest reakcja... zamykaja sporo... restauracje maja nowe wymagania... swoja droga bylam dzis w centrum - bary/puby pelne mlodych ludzi. WTH? Pracuja z domu zeby weekendy spedzali w tlumach jedzacych i pijacych ludzi? W Whole Foods salad bar na otwartym powietrzu... Ludzie sa idioci. 

Jaka reakcja?? Newsom grzecznie prosi bary i restauracje o zamknięcie (facepalm)... wszystko pełne ludzi, byłam dziś w sklepie - ludzi tłum, masa starszych. Tylko ja byłam w rękawiczkach i maseczce, reszta na luzie. Justin Bieber powiedział ze nie odwola trasy koncertowej bo nie chce zawieść fanów (sic!).... ja czekam aż władze stanowe złapią wszystkich za mordy i zamkną ich siła w domach, ale chyba się nie doczekam. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl mi na poczte list wczoraj. Nadawca jest "Lending Club". 

Jest moje imie i nazwisko, moj adres.

Napisali, ze nie kwalifikuje sie do wziecia "loan". [Nigdy nie aplikowalem, nie wiem co to jest lending club - po zagogolowaniu zobaczylem, ze to jakas firemka pozyczajaca kase]

Sa podane argumenty dlaczego nie chca mi dac tego "loan": 

- za niski credit score [podana liczba - inna niz moj credit score teraz (ciekawe !)]

- nie splacanie w terminie poprzednich loans

Co z takim czyms robic ? Czy ktos probowal na moje dane wziac loan ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2020 o 18:47, mola napisał:

Zamów sobie https://www.hellofresh.com Dostaniesz poporcjowane produkty, dokładną instrukcję obsługi. Testowaliśmy jak nie było czasu wymyślać obiadów, produkty są OK, łącznie z mięsem, dania można wybrać i też nie było chyba takiego co nam nie smakowało. Przepisy są bardzo proste i nawet jak jesteś kulinarna noga dasz radę.

dzieki. Znam temat. Juz kiedys bawilem sie [nie pamietam jaka firma] w to. 

A to wegetarianskie, a to jakies inne japonskie, weganskie czy miesne zdrowe.....

Niestety takze poleglem....brak czasu :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeganMarkle napisał:

ja czekam aż władze stanowe złapią wszystkich za mordy i zamkną ich siła w domach, ale chyba się nie doczekam. :( 

No fakt, tego sie nie doczekasz, ale chodza plotki ze trump oglosi "national lockdown" jaki widzimy w wielu europejskich krajach wlacznie z Polska... ludzie sie juz zakladaja kiedy to golosi (sroda?czwartek?) i na jak dlugo. Podobno on chce national lockdown na 2-tygodnie ale CDC chce 4, i sie kloca.  

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...