Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Xarthisius napisał:

Slysze, ze wlasnie listonosz zajechal. Dzisiaj ma census przyjsc. Moj pierwszy! Juz sie nie moge doczekac zeby wypelnic. Potem tyle fajnych wizualiazcji bedzie mozna robic!

Dostalem wczoraj. W kopercie ulotka ze jest tez formularz po polsku. Wczoraj nie chcialo mi sie sprawdzac. To dopiero moj drugi CENSUS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MeganMarkle napisał:

No wlanie, a co z legalnymi rezydentami w PL? Przecież tam tez takich maja, co z nimi, nie wpuszcza ich?

Z tego co mówił premier, to obcokrajowcy, którzy mają w PL swój ośrodek życiowy, są związani z PL długoterminowo, będą wpuszczeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlanie, a co z legalnymi rezydentami w PL? Przecież tam tez takich maja, co z nimi, nie wpuszcza ich?
Tak to wygląda na chwilę obecną. Akurat odbieram szwagra który wraca z Holandii. Wojsko, termometr i badania. Karta pobytu pozniej zapewne. Jak napisała@haneczka019, stały ośrodek życiowy w PL = możliwość wjazdu, ale po 14 dniach kwarantanny a38ba0378501b6c9d6c6f7f2c67e8860.jpg8df141c3adfdeae5960c4a32fbc02f17.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam sie juz od paru dni kwarantannuje, tzn pracuje z domu. W chuk roboty, 10-12 h dziennie bite, dzis zrobilem polaczenie telekonferencyjne - 8h z seulem i szanghajem razem.

Szczura w lodowce juz nie ma. 

Jesli jakas niewiasta chce sie kwarantannowac razem to zparaszam do siebie - battery park city na dole manhattanu.  

Tylko takie co gotowac umieja. Bo ja na jajecznicy i kanapkach z serem zoltym i pomidorem dluzej nie pojade. Zamawiane ? max 1 raz w tyg...bo syf....

wiem - brzmi jak matrymonialne....:wub:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, cee said:

(...)stały ośrodek życiowy w PL = możliwość wjazdu, ale po 14 dniach kwarantanny

Kwarantanna domowa? Czy w jakiś specjalistycznych ośrodkach? A jak domowa to czy wszyscy domownicy z automatu są na kwarantannie, czy tylko jeden siedzi w domu a reszta się z nim spotyka ale poza dom ze spokojem wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...