Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

19 hours ago, mcpear said:

Wg tego co czytam to nie jest na 30 dni a do odwołania. Obejmuje to generalnie Schengen. UK i Irlandia nie są objęte. 

Jaka jest logika takiego bana który wyłącza pewne kraje?? Czyli nie można z PL do usa poleciec ale jak polecę z PL do UK to już z UK do USA no problem? A jak polecę z PL do Kanady i potem do usa? Naprawdę nie czaje co to ma na celu... Włochy i tak same się odcięły od świata. A tak w ogóle to w usa już wirus szaleje zapewne podobnie jak w całej Europie tylko testów nie ma by to potwierdzić. Ręce opadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, vlade said:

-7.5% na otwarciu. 6 minut trwalo zanim znowu przerwe na kawe zrobili. 

Niom... i tak oto 401k topnieją w oczach O.o Ja tak swój na szczęście od początku w fundusze obligacji ładowałam, ale chyba long term niewiele to zmieni :( 

Edytowane przez MeganMarkle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, MeganMarkle said:

Jaka jest logika takiego bana który wyłącza pewne kraje?? Czyli nie można z PL do usa poleciec ale jak polecę z PL do UK to już z UK do USA no problem? A jak polecę z PL do Kanady i potem do usa? Naprawdę nie czaje co to ma na celu... Włochy i tak same się odcięły od świata. A tak w ogóle to w usa już wirus szaleje zapewne podobnie jak w całej Europie tylko testów nie ma by to potwierdzić. Ręce opadają...

Wg zarządzenia musisz spędzić 14 dni poza "zakażonym" obszarem Schengen. Czyli jak z PL do UK/Kanady polecisz i spędzisz tam 14 dni to Ciebie wpuszczą do USA. Tak jak wpuszczali Chińczyków do tej pory co potrafili sobie zafundować kwarantanne w 3rd party kraju. Jak szaleje? Słuchałem prezydenta: mamy najlepszą służbę zdrowia, testów nie trzeba bo góra w następnym tygodniu ilość active cases spadnie do zera (!) (powiedział czy zatweetował to - serio) i całe szczęście, że mamy mur bo jesteśmy bezpieczni.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, MeganMarkle said:

Niom... i tak oto 401k topnieją w oczach O.o Ja tak swój na szczęście od początku w fundusze obligacji ładowałam, ale chyba long term niewiele to zmieni :( 

Teraz to zarobić można tylko na zakładach bukmacherskich czy Fed zetnie stopy do 0% dzisiaj / w tym tygodniu / w ciągu następnych 10 dni.

Dzisiaj w robocie na telekonferencji ktoś wyrazil pogląd, że taka cena akcji to "great opportunity to buy" - ja ośmieliłem się sprzeciwić, że nie zdziwiłbym się jak to jest "the last opportunity to sell".

Pamiętam drop po Y2K bubble i 9/11 gdy Amazon spadł ze $107 poniżej $6 w ciągu niecałego roku, tak więc myślę, że zapasy na spadki jeszcze istnieją, ale kto wie ... może na prima aprilis ogłoszą, że "jest szczepionka" (!!!) - ludzie będą stać po 48h przed walmarktami i innymi costco aby się zaszczepić płacąc za to jakieś gigantyczne co-paye i wszystko tak jak w panice się wygasiło tak wróci ze zdwojoną siłą. Papier toaletowy w sklepie będzie po 5 centów za 24-o pak (przez mega nadprodukcję). PDT ogłosi gigantyczny sukces swojej administracji i amerykańskiego modelu healthcare przez co w listopadzie Kalifornia zagłosuje na niego i będzie pierwszym po George'u Waszyngtonie prezydentem, który wygra wybory jednogłośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

Jaka jest logika takiego bana który wyłącza pewne kraje... Ręce opadają...

trump sie chcial Johnsonowi zrewanzowac... ale to nic, bedzie przypadek ze ktos z Anglii zarazi jakiegos tutejszego i witaj ban na UK.... rece opadaja bo oto zycie pod trump'em naszym kretyn-in-chief... przerazajaco niekompetentny, pusty czlowiek ktory takimi sie tez otoczyl wiec kto ma go powtrzymac? 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2020 o 18:36, Xarthisius napisał:

Jedna z lepszych decyzji pana prezydenta. Moj, pożal się  Boże szwagier, znow nie bedzie mogl mnie nawiedzić!  :)

  • Haha 4
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...