Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest szokujące ze ten człowiek jest wciąż prezydentem. Nie oklamujmy się - gdyby ktoś inny zachowywał się jak Trump to od razu dostałby kopa w tyłek i fora ze stołka. Rozumiem że jego bogaci kumple pomagają mu się utrzymać na pozycji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Roelka napisał:

Dla mnie jest szokujące ze ten człowiek jest wciąż prezydentem. Nie oklamujmy się - gdyby ktoś inny zachowywał się jak Trump to od razu dostałby kopa w tyłek i fora ze stołka. Rozumiem że jego bogaci kumple pomagają mu się utrzymać na pozycji? 

Hahahahhaha co jest dla Ciebie takie "SZOKUJĄCE", co równocześnie kwalifikowałoby się do odwołania prezydenta w ten, czy inny sposób ????? :lol::D:lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/9/2017 o 06:42, Roelka napisał:

Dla mnie jest szokujące ze ten człowiek jest wciąż prezydentem. Nie oklamujmy się - gdyby ktoś inny zachowywał się jak Trump to od razu dostałby kopa w tyłek i fora ze stołka. Rozumiem że jego bogaci kumple pomagają mu się utrzymać na pozycji? 

Jak narazie trzyma go konstytucja... co nie znaczy, ze nie bedzie prob na wyrzucenie go z Bialego Domu. W Las Vegas juz sa zaklady na kiedy. Dzisiaj, szanse 50/50 ze wyleci przed 2020 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że nie można nie docenić mas białej edukacyjnie zaniedbanej konserwatywnej i często porażajàco biednej ameryki, która na niego głosowała, bo wreszcie ktoś mówi jej językiem i obiecuje złote góry

pomagam w świetlicy dla okolicznych dzieciaków, których rodzice nie moga sobie pozwolić na płatna oopiekę popołudniami i wczoraj prze cały dzień była u nas babka z lokalnego food banku, która nieodpłatnie tłumaczyła na czym polegaja zmiany w systemie opieki medycznej. spora część naszej klienteli to osoby popierajace trumpa i nawet jasne czarno na białym przedstawienie zmian na ewidentna niekorzyść ich samych, nie robiła na nich specjalnego wrażenia. młoda dziewczyna z trójka dzieci, w tym córki z ciężkimi alergiami i astma, która w ogóle nie przyjmowała do wiadomości, że jej ubezpieczone tanim stanowym ubezpieczeniem dzieci moga je zupełnie stracić, a jej tax credits przy jej zarobkach poniżej 30k to jakaś w igóle jałmużna z kategorii obraźliwych, bo i tak nie bédzie jej stać na leczenie. 

choć sa też tacy, którym nagle coś zaczyna dzwonić-jeden z ojców był szczeze poirytowany, kiedy dotarło do niego, że przez rezygnację z obamacare, jego matka zostanie z wybitnie ograniczonym dostępem do czegokolwiek - bo ma ponad sześćdziesiat lat, disability, nie może podjać pracy i potrzebuje rehabilitacji, która za rozsadne pieniadze dostaje. 

wróciłam wczoraj z dyżuru strasznie przygnébiona, bo uświadomiłam sobie, że przecież w sumie nie o siebie walczę, bo jestem ubezpieczona prywatnie, bo mam retirement fund i jakieś benefity z pracy, regularnie chodzę do lekarza na screening, bo mi ubezpieczenie pokrywa, dzieci wysyłam do prywatnej szkoły, mam regularny, choć pewnie niepowalajacy na kolana paycheck co miesiac itp itd. i okazuje się, że te lata zaniedbań edukacyjnych sprawiły, że osoby, które straca najbardziej na trumpowych poczynaniach, to jego wyborcy. i chyba ich najtrudniej przekonać, bo jak mantra powtarzaja, że to imigranci kradna im pracé i sa winni ich sytuacji, a mur graniczny (za który sami zapłaca) sprawi, že gołabki będa im same wpadać do gabki. tymczasem żyja mitem sukcesu trumpa jako biznesmana. i wierza, że oni też moga być bogaci, bo trump mówi, że każdy może. 

ah...

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trump to typowy populista, oby nie okazało się naobiecywal wyborcom tylko po to żeby wykorzystać obecną pozycje do podratowania podupadlych, własnych biznesów. A w Polsce lepiej? Kaczafi otwarcie przyznał że gotów jest poświęcić gospodarczą prosperity tylko po to żeby zrealizować własną wizję Polski. 

Clinton może nie był z mojej bajki ale jego dewiza "gospodarka, glupcze!" była dobra...

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nadal nie widzicie że to nie wygrał trump tylko przegrała Clinton? Tak jak w Polsce Bronek i po spartolilo wszystko co się dało i inaczej być nie mogło. Różnica i głupota Polaków tylko polega na tym że mieli jeszcze inne opcje a jak zawsze wybierali między dwoma. 

Tak na marginesie to wg statystyk i danych oficjalnych, to właśniesnie na Hilary głosowało to biedniejsze spoleczentwo. Jeśli się mylę to proszę o korektę. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/11/2017 o 01:20, cee napisał:

Wy nadal nie widzicie że to nie wygrał trump tylko przegrała Clinton? Tak jak w Polsce Bronek i po spartolilo wszystko co się dało i inaczej być nie mogło. Różnica i głupota Polaków tylko polega na tym że mieli jeszcze inne opcje a jak zawsze wybierali między dwoma. 

Tak na marginesie to wg statystyk i danych oficjalnych, to właśniesnie na Hilary głosowało to biedniejsze spoleczentwo. Jeśli się mylę to proszę o korektę. 

wlasnie o tym pisalam wczesniej - trumpa wybrala biala niedoedukowana i czesto biedna ameryka. a nie po prostu biedna ameryka. biedna wiekszosciowo, ale nie porazajaco wiekszosciowo wybrala hillary.

i to najbardziej mnie przeraza. bo o ile tuzowie republikanskcy dostana jakies tax cuts, to co sie dostanie biedakom? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...