Skocz do zawartości

Wypełnianie wniosku DS-260


Rekomendowane odpowiedzi

On 7/14/2020 at 4:59 PM, Krystian321 said:

Będę wdzięczny jeszcze za wyjaśnienie o co chodzi w poniższym:

'Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?' 

Odpowiedz na to pytanie nie ma wiekszego znaczenia w przypadku DV. Na logike: jedziesz do USA i bedziesz chcial pracowac. Zaswiadczenia od Secretary of Labor nie bedziesz mial, bo nie jest Ci potrzebne. "YES".

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Krystian321 said:

Cześć, czy nazwy szkół też tłumaczymy, czy tylko kierunki? 

Jeśli nazwy to ktoś może doradzić jak przetłumaczyć 'Wyższa Szkoła Prawa i Administracji" ? 

Z góry dzięki. 

Wszystko tlumaczymy. School of Law and Administration. Wejdz na strone uczelni i kliknij na wersje strony po angielsku. 9/10 pewnie ma to profesjonalnie przetlumaczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2020 o 19:26, Krystian321 napisał:

Cześć, czy nazwy szkół też tłumaczymy, czy tylko kierunki? 

Jeśli nazwy to ktoś może doradzić jak przetłumaczyć 'Wyższa Szkoła Prawa i Administracji" ? 

Z góry dzięki. 

ja nie tłumaczyłam i tez było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mvgda napisał:

ja nie tłumaczyłam i tez było ok

Dzięki! Czy informacje umieszczone w ds260 mają również jakiś wpływ na kolejność odpowiedzi zwrotnej? Mam na myśli, czy np jeśli ktoś zaznaczy, że ma jakieś duże doświadczenie w jakimś konkretnym zawodzie ma szansę być pierwszy niż np ktoś z wykształceniem wyższym? Czy raczej to nie ma wpływu i liczy się tylko nr w loterii? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krystian321 napisał:

Dzięki! Czy informacje umieszczone w ds260 mają również jakiś wpływ na kolejność odpowiedzi zwrotnej? Mam na myśli, czy np jeśli ktoś zaznaczy, że ma jakieś duże doświadczenie w jakimś konkretnym zawodzie ma szansę być pierwszy niż np ktoś z wykształceniem wyższym? Czy raczej to nie ma wpływu i liczy się tylko nr w loterii? 

 

Nie ma zadnego znaczenia. Jedynym kryterium na tym etapie jest posiadanie minimum sredniego wyksztalcenia. to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...