Skocz do zawartości

Wypełnianie wniosku DS-260


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Hazetingen napisał:

Zaznaczyłem we wniosku, że od 5 lat nie przekroczyłem granicy żadnego kraju, nagle trafia mi się praca na busach, gdzie niestety będę musiał opuścić granicę polski, co w takim wypadku? Można jakoś to potem zaktualizować?

Wpisujesz dane istniejace w momencie wypelniania wniosku.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Xarthisius napisał:

Ten sam kod, ktorego uzywales do sprawdzenia, ze zostales wylosowany.

Bardzo dziękuję! Wypełnianie będę kontynuował jutro :)

Mam jesz kilka pytań:

1. Czy na tym etapie potrzebuje już aktualnego zdjęcia? 

2. Czy jeśli na studiach praktycznie co roku wynajmowałem inne mieszkanie, to czy muszę wpisywać adres każdego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krystian321 napisał:

Bardzo dziękuję! Wypełnianie będę kontynuował jutro :)

Mam jesz kilka pytań:

1. Czy na tym etapie potrzebuje już aktualnego zdjęcia? 

2. Czy jeśli na studiach praktycznie co roku wynajmowałem inne mieszkanie, to czy muszę wpisywać adres każdego?

1) zdjęcie zanosisz na rozmowę do ambasady

2) jeśli było to twoje miejsce zamieszkania to wg pytań w ds tak. 

Ja w swoim DS wpisywałam te adresy, chociażby po to żeby pokrywał się rejon mojego zamieszania z miejscem wykonywanej wtedy pracy i studiami, a nie ze wpisze adres domu rodzinnego oddalonego ponad 100km podczas gdy w tym samym czasie stosunek pracy był wykonywany w zupełnie innym i oddalonym mieście.

Mysle ze dokładność w tym przypadku na pewno nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 9.07.2020 o 22:53, Krystian321 napisał:

Cześć, w social media podawaliście linki do waszych profili? Np do Facebooka? Do Instagrama powiedzmy nazwę użytkownika ? Zdziwiłem się trochę, że tego też wymagają :)

To poczytaj trochę co nie którzy ludzie z różnych stron świata udostępniają i zobaczysz po co to jest, np jesteś za terrorystami. Tego wymagają do wiz też turystycznych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2020 o 12:20, sly6 napisał:

To poczytaj trochę co nie którzy ludzie z różnych stron świata udostępniają i zobaczysz po co to jest, np jesteś za terrorystami. Tego wymagają do wiz też turystycznych 

Dzięki za informację, w sumie ma to sens :) nie spotkałem się z tym wcześniej, a miałem już dwie inne wizy. 

Chciałbym jeszcze zapytać o pewne rzeczy:

1. Jeśli wypełniam miejsca poprzedniej pracy, to mam wypisać wszystko? Nawet jeśli praca była podczas studiów w okresie dwóch miesięcy na zleceniu? :) Czy to potem będzie jakoś weryfikowane?

2. Were you issued an Alien Registration Number by the Department of Homeland Security?  - nie do końca rozumiem o co tutaj chodzi? Czy o to, czy posiadałem kiedyś SSN (Social Security Number) ?

Z góry dziękuję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...