Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej! :)

Wlasnie dostalam maila z prosba o przeslanie skanow dokumentow i informacja, ze po przeslaniu zostanie wyznaczony termin spotkania w ambasadzie. Kurcze, troche jestem w szoku, bo moj nr sprawy to 32XXX i w sumie to nie mialam nadziei, ze cos sie dalej wydarzy, a juz na pewno nie tak szybko. Mieszkam teraz w Chile, wiec zastanawiam sie czy powinnam szybko wysylac pelnomocnictwa do mamy do Polski, zeby odebrala akt urodzenia i zaswiadczenie o niekaralnosci, czy nie ma pospiechu i z takim numerem sprawy to i tak nie ma znaczenia kiedy dosle dokumenty mailem, bo rozmowa bedzie we wrzesniu 2020 albo w ogole? :) Czy moze do wszystkich takiego maila teraz wyslali? Albo moze to ma jakies znaczenie, ze ja poprosilam o rozmowe z konsulem w ambasadzie USA w Chile?

Dzieki i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Quesito said:

Hej! :)

Wlasnie dostalam maila z prosba o przeslanie skanow dokumentow i informacja, ze po przeslaniu zostanie wyznaczony termin spotkania w ambasadzie. Kurcze, troche jestem w szoku, bo moj nr sprawy to 32XXX i w sumie to nie mialam nadziei, ze cos sie dalej wydarzy, a juz na pewno nie tak szybko. Mieszkam teraz w Chile, wiec zastanawiam sie czy powinnam szybko wysylac pelnomocnictwa do mamy do Polski, zeby odebrala akt urodzenia i zaswiadczenie o niekaralnosci, czy nie ma pospiechu i z takim numerem sprawy to i tak nie ma znaczenia kiedy dosle dokumenty mailem, bo rozmowa bedzie we wrzesniu 2020 albo w ogole? :) Czy moze do wszystkich takiego maila teraz wyslali? Albo moze to ma jakies znaczenie, ze ja poprosilam o rozmowe z konsulem w ambasadzie USA w Chile?

Dzieki i pozdrawiam serdecznie :)

Ostatnio zaczeli wysylac do ludzi ktorzy wyslali (albo nawet tylko zaczeli wypelniac) DS-260. Chyba chca byc proaktywni, zeby uniknac powtorki z DV19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałam się juz z tym, że kogoś z wysokim numerem poprosili o skany, ale wszystkie te osoby znajdują się poza granicami PL. Może dają wam więcej czasu ze względu na lokalizację? My mamy 12 tys numer i cisza :( Poczekam do końca miesiąca i zadzwonię do KCC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...