Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, Pezet napisał:

A co jeśli tylko jedno z nas pojedzie do 5 czerwca do Stanów? Czy wtedy drugie traci status, czy jak to się odbywa?

W tym momencie Wasze statusy sa od siebie calkowicie niezalezne - wiec odpowiedz brzmi tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Xarthisius napisał:

Oficjalne dane za luty 2020

Country Reg DV1 DV2 DV3 Total
Poland EU 2 0 0 2

Lacznie 16 wiz (9 wylosowanych)

Czy możesz mi i nie tylko mi wyjaśnić jak ze zrozumieniem czytać dane liczbowe zamieszczone z tej tabeli. Piszecie o 16 wizach z 9 wylosowanych a w tabeli widać cyfry które nie pasują do tej układanki. Tabelka jak enigma, hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawex1972 napisał:

Czy możesz mi i nie tylko mi wyjaśnić jak ze zrozumieniem czytać dane liczbowe zamieszczone z tej tabeli. Piszecie o 16 wizach z 9 wylosowanych a w tabeli widać cyfry które nie pasują do tej układanki. Tabelka jak enigma, hahaha

Łącznie 16 wiz dla 9 wylosowanych i członków ich rodzin od października 2019, czyli od momentu kiedy zaczęli procesować wylosowanych w DV2020

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mola napisał:

Łącznie 16 wiz dla 9 wylosowanych i członków ich rodzin od października 2019, czyli od momentu kiedy zaczęli procesować wylosowanych w DV2020

Dzięki :) Treść rozumiem. Chodzi mi dokładnie o wyjasnienie tej konkretnej tabelki gdzie DV1 =2, DV2=0 , DV3=0, Total=2.  Co oznaczają te skróty i cyfry skoro nie wynika z nich suma 16 lub 9 ?? Ujme to w żartach tak .Rozumiem, ale pojąć nie mogę , hihi Skąd wy te 16 i 9 bierzecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawex1972 napisał:

Dzięki :) Treść rozumiem. Chodzi mi dokładnie o wyjasnienie tej konkretnej tabelki gdzie DV1 =2, DV2=0 , DV3=0, Total=2.  Co oznaczają te skróty i cyfry skoro nie wynika z nich suma 16 lub 9 ?? Ujme to w żartach tak .Rozumiem, ale pojąć nie mogę , hihi Skąd wy te 16 i 9 bierzecie??

DV1 = wylosowany DV2 = małżonek wylosowanego DV3 = dzieci wylosowanego

od października wydano wizy 9 wylosowanym w sumie, oraz 7 członkom ich rodzin (w sumie). Jak sobie prześledzisz wszystkie comiesięczne tabelki to ilość wydanych wiz Ci się doda. będziesz miał 9 w DV1 i 16 we wszystkich kategoriach. Wszystkie wizy (dla wylosowanego i jego rodziny, np. 4 jak ktoś zabiera małżonka i dwójkę dzieci) odejmują się z puli wiz loteryjnych. Nie wiem jak jaśniej wyjaśnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...