Skocz do zawartości

DV 2020 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, mola napisał:

DV1 = wylosowany DV2 = małżonek wylosowanego DV3 = dzieci wylosowanego

od października wydano wizy 9 wylosowanym w sumie, oraz 7 członkom ich rodzin (w sumie). Jak sobie prześledzisz wszystkie comiesięczne tabelki to ilość wydanych wiz Ci się doda. będziesz miał 9 w DV1 i 16 we wszystkich kategoriach. Wszystkie wizy (dla wylosowanego i jego rodziny, np. 4 jak ktoś zabiera małżonka i dwójkę dzieci) odejmują się z puli wiz loteryjnych. Nie wiem jak jaśniej wyjaśnić

Ok, Dzięki. Zmyliła mnie ta tabelka z postu gdzie jest przyznanych tylko 2 wizy dwóm wylosowanym, dlatego moje zdziwienie" A gdzie reszta ?" Teraz wiem ,że we wcześniejszych tabelkach.

Jeżeli mamy marzec i taki rezultat to czarno to widze ( zwaszcza przy pandemi) , jeżeli nie wcisna gazu to czasu coraz mniej na szcześliwe dla wszystkich zakończenie procedury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 24.03.2020 o 23:50, mola napisał:

DV1 = wylosowany DV2 = małżonek wylosowanego DV3 = dzieci wylosowanego

od października wydano wizy 9 wylosowanym w sumie, oraz 7 członkom ich rodzin (w sumie). Jak sobie prześledzisz wszystkie comiesięczne tabelki to ilość wydanych wiz Ci się doda. będziesz miał 9 w DV1 i 16 we wszystkich kategoriach. Wszystkie wizy (dla wylosowanego i jego rodziny, np. 4 jak ktoś zabiera małżonka i dwójkę dzieci) odejmują się z puli wiz loteryjnych. Nie wiem jak jaśniej wyjaśnić

A tak z ciekawosci. Może kolega podac link do strony z tymi tabelami. Bo to nie jest z biuletynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Pawex1972 said:

A tak z ciekawosci. Może kolega podac link do strony z tymi tabelami. Bo to nie jest z biuletynu.

Strona z tabelami jest moja: https://dvcharts.xarthisius.xyz , zrodlo danych masz tu: https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-statistics/immigrant-visa-statistics/monthly-immigrant-visa-issuances.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Xarthisius napisał:

Dzięki. Widzę,  że poświęcasz dużo pracy aby te statystyki sprawnie skatalogować i czytelnie obrobić. Wielki szacun kolego  :) dobra robota.

Dobrze ze jest ktoś komu cos chce sie zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam pytanie odnośnie GC, wize otrzymałam w lutym, badania na koniec stycznia na wizie mam ważność do końca lipca, w obecnej sytuacji nie myśle o przeprowadzce ale tylko o krótkim wyjedzie do siostry (gdy otworzą granice) w celu aktywowania karty i powrocie do usa około października. W związku z tym ze mam stała prace nie będę mogła pozwolić sobie na wyjazd dluzszy niż dwa tygodnie wiec pewnie nie zdążę odebrać mojej plastikowej GC. Jest jakiś sposób w który będę mogła wrócić do usa po lipcu bez ficzynej GC w ręce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mvgda napisał:

mam pytanie odnośnie GC, wize otrzymałam w lutym, badania na koniec stycznia na wizie mam ważność do końca lipca, w obecnej sytuacji nie myśle o przeprowadzce ale tylko o krótkim wyjedzie do siostry (gdy otworzą granice) w celu aktywowania karty i powrocie do usa około października. W związku z tym ze mam stała prace nie będę mogła pozwolić sobie na wyjazd dluzszy niż dwa tygodnie wiec pewnie nie zdążę odebrać mojej plastikowej GC. Jest jakiś sposób w który będę mogła wrócić do usa po lipcu bez ficzynej GC w ręce?

Myślę, że kartę może ci wysłać siostra pocztą poleconą.Chyba to jest zgodne z prawem. Dopytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mvgda napisał:

wolałabym unikać wysyłania takich rzeczy poczta stad pytanie 

Doskonale rozumiem obawy. Jeżeli więc nikt nie przywiezie ci jej do Polski osobiście ( a sporo ludzi w normalnych czasach lata) to pozostaje ci tylko ta pieczątka w paszporcie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...