Jump to content
cclaudia

Koronawirus a Loteria Wizowa

Recommended Posts

1 hour ago, Pezet said:

Poleciec to nie jest problem, gorzej siedziec tam i nie moc znaleźć pracy - chyba te medialne doniesienia o ilości bezrobotnych mnie bardziej przerażają niż sam wirus :lol:

Zawsze możesz spróbować polecieć, posiedzieć tydzień i wylecieć. Teoretycznie ci to skasuje "zegar". Wiem, że CBP się czepia i na dłuższą metę mogą ci zabrać za takie praktyki GC, ale po pierwsze masz duże szanse, że pierwszy raz ci się uda, a po drugie zawsze możesz się bronić, że wleciałeś i przez COVID-19 nie znalazłeś pracy i wróciłeś na 11 miesięcy bo w Polsce miałeś pracę i chciałeś falę bezrobocia przetrzymać - myślę, że argument znalazłby posłuchanie.

• Upvote 2

co za beznadziejny rok, być na tyle szczęściarzem żeby wygrać loterie zapłacić za wydanie wizy a w gruncie rzeczy i tak nie dostać GC! odnoszę się do nowych wiadomości odnośnie Trumpa i powstrzymywaniu imigracji. 

15 godzin temu, Pezet napisał:

Stempla nie mam ale jest data departure 

Pobrana została od kanadyjskich służb. 

POTUS rzekomo tweetnął, iż "(...)“In light of the attack from the Invisible Enemy, as well as the need to protect the jobs of our GREAT American Citizens, I will be signing an Executive Order to temporarily suspend immigration into the United States!”(...)". 

• Upvote 2

1 minutę temu, Halyna napisał:

POTUS rzekomo tweetnął, iż "(...)“In light of the attack from the Invisible Enemy, as well as the need to protect the jobs of our GREAT American Citizens, I will be signing an Executive Order to temporarily suspend immigration into the United States!”(...)". 

Właśnie też przeczytałem

Ciekawe co z tymi co czekają na AOS na terenie USA. F1 była Current przez jakiś czas. Nawet na forum mieliśmy takich co z tego chcieli skorzystać ścigając narzeczone na B1/B2. Jeśli AOSy będą kończyły się odmownie to automatycznie wielu ubiegających się będzie z dnia na dzień out-of-status i będą pracowali na bana wjazdowego.

U mnie w NYU Health nie zwalniaja. Nawet przed pandemia jezeli ktos mial poleciec przed koncem marca to zostal poinformowany ze pracuje nadal i postaraja sie znalezc dla niego cos innego w tej instytucji

• Upvote 1

21 godzin temu, mvgda napisał:

co za beznadziejny rok, być na tyle szczęściarzem żeby wygrać loterie zapłacić za wydanie wizy a w gruncie rzeczy i tak nie dostać GC! odnoszę się do nowych wiadomości odnośnie Trumpa i powstrzymywaniu imigracji. 

Rozumiem Cie! Ja sie chociaz ciesze ze wydalismy kase tylko na badania i odwolali nam rozmowe dzien przed wizyta lekarska :/ Nie wierze juz ze kiedykolwiek tam pojade...

Dnia 21.04.2020 o 10:52, Halyna napisał:

Heh, oczywiście z bana na imigrację wykluczeni będą sezonowi pracownicy, bez których uprawy w południowych republikańskich stanach nie będą mogły funkcjonować i czekałoby je bankructwo... To wszystko pod publikę jest.