Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, margherita_s said:

Na pewno tak jest? Lecę Delta, mam przesiadkę w Amsterdamie.

Tu link do wywiadu z konsulem RP w NYC właśnie na ten temat

https://radiorampa.com/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-podrozy-do-polski-kwarantanna-lot-z-przesiadka-paszporty/?fbclid=IwAR1XrThTxtzMsEEpCswueGgDi5YtSkMACjsanBLPMit22L4FaTQcAxeJOSw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 hours ago, andzia125 said:

Wlasnie tego bym nie chciała...2 tygodnie w plecy...

Nie masz wielkiego wyjścia - jak chcesz 4 lipca wjechać to już gdzieś powinnaś oczekiwać 2 tygodnie.

Na to że szczepienia w czymkolwiek pomogą nie ma co liczyć bo z powodu bezsensownej retoryki bandy idiotów teraz w ogóle nie ma mowy o jakimkolwiek sprawdzaniu czy ktoś jest zaszczepiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, andzia125 said:

Wlasnie tego bym nie chciała...2 tygodnie w plecy...

Albo zajebiste wakacje w np w Meksyku ;) 

On 6/25/2021 at 6:38 PM, margherita_s said:

Na pewno tak jest? Lecę Delta, mam przesiadkę w Amsterdamie.

Jeśli masz przesiadkę w Niemczech to na 100% , o Holandii poczytaj ale wydaje mi sie ze  twoj "wlot" do polski tez będzie traktowany jako ten z Schengen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz od pt w domku. Samoloty znacznie bardziej zatloczone, jak samo lotnisko Shiphol. Mala rada dla osob lecacych samych z dziecmi- wezcie consent form od drugiego rodzica na podrozowanie. Najlepiej potwierdzone notarialnie. Lecac tam nie prosili ale w drodze powrotnej juz tak, kilka matek niezle maglowali, bylam jedna z niewiele ktore to mialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, agatenka said:

Jeśli masz przesiadkę w Niemczech to na 100% , o Holandii poczytaj ale wydaje mi sie ze  twoj "wlot" do polski tez będzie traktowany jako ten z Schengen

Dzięki.

Inne wyjście, o którym słyszałam, to kupno biletu na wylot z PL w ciągu 24h od przylotu, wtedy nie nakładają kwarantanny. I nikt podobno nie sprawdza czy się wyleciało w ciągu tych 24h czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, margherita_s said:

Dzięki.

Inne wyjście, o którym słyszałam, to kupno biletu na wylot z PL w ciągu 24h od przylotu, wtedy nie nakładają kwarantanny. I nikt podobno nie sprawdza czy się wyleciało w ciągu tych 24h czy nie.

Też o tym słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, zygier said:

Dzień dobry. Czy zmieniać plany podróży do USA? Bilet kupiłem 3 miesiące temu - wylot 3 sierpień. Nie mam Zielonej Karty ani małych dzieci w USA. 

              Dziękuję

? Jesli lecisz na wizie b2 albo esta to musisz uwzglednic 14 dniowy pobyt poza schengen przed wlotem do usa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/27/2021 at 12:36 AM, agatenka said:

Albo zajebiste wakacje w np w Meksyku ;) 

Jeśli masz przesiadkę w Niemczech to na 100% , o Holandii poczytaj ale wydaje mi sie ze  twoj "wlot" do polski tez będzie traktowany jako ten z Schengen

Jesli przesiadka w DE zwalnia z kwarantanny to mozna powiedziec,ze za***ie :) Ale test w USA dalej trzeba zrobic? (z tego co wyczytalem to tak) Pytam bo chjce leciec w przyszlym tygodniu, max za dwa i nie wiem czy kupic bilet z przesiadka w DE czy zwyczajnie leciec do Czech ( z przesiadka w DE badz gdzies)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...