Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

34 minutes ago, kzielu said:

To takie pytanie - gdzie w Warszawie taki test zrobic ?  (ja przyjemnosci bycia testowanym jakos do tego momentu uniknalem, wiec za wiele o nich nie wiem).

Ja to zrobilam na placu defilad pod palacem kultury -- jest tam spory bialy namiot (od strony teatru) otwarci do 24ej! Kolejki nie bylo. 145 zl. Wynik w przeciagu 2 godzin. (To tak maksimum. Moze byc po pol godziny.) Mozesz sam zciagnac z netu i wydrukowac wynik albo wrocic do namiotu i tam ci wydrukuja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
52 minutes ago, katlia said:

Ja to zrobilam na placu defilad pod palacem kultury -- jest tam spory bialy namiot (od strony teatru) otwarci do 24ej! Kolejki nie bylo. 145 zl. Wynik w przeciagu 2 godzin. (To tak maksimum. Moze byc po pol godziny.) Mozesz sam zciagnac z netu i wydrukowac wynik albo wrocic do namiotu i tam ci wydrukuja. 

Dzieki - ja sie mowiac szczerze tylko martwie ze jak polece w sierpniu to mimo bycia zaczepionym wyjdzie mi pozytywny test i utkne w PL - czego generalnie bym chcial uniknac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kzielu said:

Dzieki - ja sie mowiac szczerze tylko martwie ze jak polece w sierpniu to mimo bycia zaczepionym wyjdzie mi pozytywny test i utkne w PL - czego generalnie bym chcial uniknac...

Rozumiem. Tez tak samo mysle o dalszych zagranicznych podrozach, chociaz akurat zeby utknac na Sicilii nie musi byc az tak zle... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Patipitts said:

Ja mialam antygen po polsku i angielsku, z zaswiadczeniem chyba bo tam musi byc data i godzina pobrania i jakies inne dane. Nie wiem dokladnie jak ten “zwykly” wynik u ciebie wyglada, Ja robilam przez luxmed i placilam 150zl

Dzięki. Też patrzę w Luxmed, i tam z zaświadczeniem jest za 200zl, a bez 150zl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/19/2021 at 11:32 PM, motorolnik said:

A tymczasem kolejna fala się zbiera. Teraz Delta, potem będzie jakaś inna, wszystko wyhodowane na piersi antyszczepionkowców.

 

Tu istotne też by było zobaczyć wzrost hospitalizacji. Bo to by pokazało czy stany z większym stopniem wyszczepienia są lepeij chronione przed ciężkimi przebiegami. Cześć zaszczepionych też będzie chorować - z tym, że tym razem to powinna być (jak to mówią antyszczepionkowcy) "zwykła grypa". 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zuza007 said:

Tu istotne też by było zobaczyć wzrost hospitalizacji. Bo to by pokazało czy stany z większym stopniem wyszczepienia są lepeij chronione przed ciężkimi przebiegami. Cześć zaszczepionych też będzie chorować - z tym, że tym razem to powinna być (jak to mówią antyszczepionkowcy) "zwykła grypa". 

Tylko jest ten detal, że samo rozprzestrzenianie się wirusa daje mu możliwość dalszych mutacji. Pytanie jak na zamykanie granic wpływają te statystyki? Na moje oko trend się odwraca i zamiast mysleć o tym kiedy USA się otworzy na Schengen raczej teraz bym się spodziewał że nie tylko nic się nie zmieni ale może nawet EU się znowu zamknie na USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...