Skocz do zawartości

Lot do usa a wirus


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, margherita_s said:

Ja lecę dziś wieczorem z przesiadka w AMS, mam kupiony bilet na wylot z PL na jutro. Dam znać jak poszło, jutro jak wyląduje.

No i o takie info mi chodzilo :D Wlasnie czytam na stronie gov na temat tego biletu w ciagu 24h i faktycznie to obowiazuje. Jak dasz znac jutro to siade i kupie bilet ;)

A wlasnie, potrzebujesz negatywny wynik na przesaidke w AMS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minutes ago, feniks_01 said:

No i o takie info mi chodzilo :D Wlasnie czytam na stronie gov na temat tego biletu w ciagu 24h i faktycznie to obowiazuje. Jak dasz znac jutro to siade i kupie bilet ;)

A wlasnie, potrzebujesz negatywny wynik na przesaidke w AMS?

Nie, nie potrzeba. Zniesiono to pod koniec maja, ktoś pisał nawet tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update co do mojej wczorajszej podróży do PL.

Już jestem w Warszawie. Zrobiłam na lotnisku szybki test na covid (myślałam że już nie robią, a okazało się że robią),wynik wyszedł negatywny, wzięłam go ze sobą, pokazałam celnikowi i tyle. Nikt nie pytał skąd przyleciałam, nikt się nie interesował. Kwarantanny brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do osób, które leciały w ostatnim czasie z PL do US, pamiętam m.in. o @Patipitts. Czy test, który trzeba zrobić przed wylotem, musi być jakiś szczególny, czy najprostszy antygen wystarczy? Mam do wyboru: antygen w języku angielskim i polskim, i antygen w języku angielskim i polskim z zaświadczeniem lekarskim. Ten drugi jest trochę droższy, dlatego pytam. Nie wiem, czy to zaświadczenie lekarskie jest do czegokolwiek potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, margherita_s said:

Pytanie do osób, które leciały w ostatnim czasie z PL do US, pamiętam m.in. o @Patipitts. Czy test, który trzeba zrobić przed wylotem, musi być jakiś szczególny, czy najprostszy antygen wystarczy? Mam do wyboru: antygen w języku angielskim i polskim, i antygen w języku angielskim i polskim z zaświadczeniem lekarskim. Ten drugi jest trochę droższy, dlatego pytam. Nie wiem, czy to zaświadczenie lekarskie jest do czegokolwiek potrzebne.

Ja mialam antygen po polsku i angielsku, z zaswiadczeniem chyba bo tam musi byc data i godzina pobrania i jakies inne dane. Nie wiem dokladnie jak ten “zwykly” wynik u ciebie wyglada, Ja robilam przez luxmed i placilam 150zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...