Skocz do zawartości

DV 2023 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

dokończenie....Odkryłam to forum na 2 mies, przed interview i bardzo dużo uzyskałam tutaj odpowiedzi nie zadając pytań. Podobne pytania były tu już zadane przez innych użytkowników. 

Proces zakończony. Wiza wydana. 2023EU20xxx. Bardzo dziękuję wszystkim

  • Like 4
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Kraj bardzo dobrze mi znany bo mieszkam 115 km od granicy NYS. Na pewno super doswiadczenie przeprowadzic sie i mieszkac w kraju ktory zawsze mi sie podobal i otwiera duze mozliwosci. Jeszcze nie mam sprecyzowanych planow w ktorym stanie na stale zamieszkam. Na pewno bede czestym gosciem na tym forum bo to skarbnica wiedzy na wiele tematow. A porady emigracyjne i odpowiedzi na rozne pytania sa o wiele bardziej precyzyjne i wyczerpujace niz platne porady oferowane przez specjalistow. Kawal dobrej roboty od administratorow i uzytkownikow ktorzy chca swoja wiedza sie podzielic. Pozdrawiam

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Kraj bardzo dobrze mi znany bo mieszkam 115 km od granicy NYS. Na pewno super doswiadczenie przeprowadzic sie i mieszkac w kraju ktory zawsze mi sie podobal i otwiera duze mozliwosci. Jeszcze nie mam sprecyzowanych planow w ktorym stanie na stale zamieszkam. Na pewno bede czestym gosciem na tym forum bo to skarbnica wiedzy na wiele tematow. A porady emigracyjne i odpowiedzi na rozne pytania sa o wiele bardziej precyzyjne i wyczerpujace niz platne porady oferowane przez specjalistow. Kawal dobrej roboty od administratorow i uzytkownikow ktorzy chca swoja wiedza sie podzielic. Pozdrawiam
To dzięki ich pomocy i ich wiedzy od dwóch lat jestem w stanach . Pamiętam jak przeczytałem wszystkie wątki na temat wyjazdów Boże było tego trochę ale to mi pomogło . Super że trafiłem na to forum

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...