Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Pani od claimow w sklepie zazyczyla sobie min. 3 oferty. Jak zobaczylem te wyceny to lekko zbladlem. Tak na oko 10-15% wartosci auta...

 

Pani od claimów nie takie ceny widziała ;) Jak tylko wiedzą że można zedrzeć to krzyczą 3 x razy więcej, a nuż ubezpieczenie nie będzie walczyło i pokryje bez szemrania.

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz powoli zaczynalam myslec, ze 2020 juz mnie raczej niczym nie zaskoczy, ale jednak kochani! Wczoraj mialam pozar w robocie. Na szczescie nieduzy i nikomu nic sie nie stalo. Straz przyjechala bardzo szybko i tryskacze z sufitu tez zadzialaly! Ale zadzialaly tak, ze rozwalilo cala rure i sufit doslownie wybuchl zalewajac nam cale biuro. Nie wiem czy to tak zawsze, czy tylko czasem, no ale chociaz pozar szybko ugaszony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz powoli zaczynalam myslec, ze 2020 juz mnie raczej niczym nie zaskoczy, ale jednak kochani! Wczoraj mialam pozar w robocie. Na szczescie nieduzy i nikomu nic sie nie stalo. Straz przyjechala bardzo szybko i tryskacze z sufitu tez zadzialaly! Ale zadzialaly tak, ze rozwalilo cala rure i sufit doslownie wybuchl zalewajac nam cale biuro. Nie wiem czy to tak zawsze, czy tylko czasem, no ale chociaz pozar szybko ugaszony. 

Masakra. Dobrze ze nikomu sie nic zlego nie stalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalem sie dzis rowerkiem po manhattanie. 

Trzeba miec nie po kolei we lbie, aby tu przyjechac i od zera sobie zycie ukldac w tym miescie. No chyba, ze ktos chce ogladac pelno spiacych na stojaco lumpow i obok nich strzykawki czy inne kartonowe mini miasteczka, smrod moczu itp. 

odradzam. Manhattan sie zmienil. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ilya_ napisał:

Trzeba miec nie po kolei we lbie, aby tu przyjechac i od zera sobie zycie ukldac w tym miescie. No chyba, ze ktos chce ogladac pelno spiacych na stojaco lumpow i obok nich strzykawki czy inne kartonowe mini miasteczka, smrod moczu itp. 

odradzam. Manhattan sie zmienil. 

 

Dodaj to tej listy Denver, San Francisco, Philadelphia, Chicago, Los Angeles -- Ameryka sie zmienila. Bezdomni mieszkajacy na ulicach sa we wszystkich miastach. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

Dodaj to tej listy Denver, San Francisco, Philadelphia, Chicago, Los Angeles -- Ameryka sie zmienila. Bezdomni mieszkajacy na ulicach sa we wszystkich miastach. 

Washington DC tez - gdzie sie nie pojdzie to namioty porozkladane i czasami z daleka mam wrazenie, ze jest jakis camp ground.. 

23 godziny temu, andyopole napisał:

Nasza "la femme fatale" jak zawsze w akcji. Juz chyba nie będę Cię @ilon namawiać do przenosin do Oregon. Nie chcemy tu żadnego tsunami. :D

Pewnie jakbys mnie namowil to by mi po drodze kontener zaginal i nigdy sie nie znalazl. Siedze na doopie, poczekam az chociaz 2020 sie skonczy XD 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

Dodaj to tej listy

Portland, Oregon.

Dla mnie było to wielkim zaskoczeniem gdy zamieszkalem tu na stałe. Wczesniej, będąc turystycznie nie zwróciłem uwagi a może tubylcy nie chcieli pokazać i omijAli te miejsca.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...