Skocz do zawartości

Polskie Prawo Jazdy W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziękuję za odpowiedzi ;) Ktoś mi ostatnio powiedział,że w USA nie ma fotoradarów i policjantów z suszarkami, więc dobrze wiedzieć ,że to były bzdury ;) Jak już pisałam wcześniej wynajmuję na 3 tygodnie samochód i jadę trochę pozwiedzać. Mam rezerwacje w Dollar Rental Cars i takie ubezpieczenia w cenie wynajmu jak poniżej. Czy Waszym zdaniem powinnam jeszcze coś dokupić? :) Wszelkie uwagi mile widziane ;)

Ubezpieczenie AC (z ang CDW)

Ubezpieczenie OC (ang. TPL)

Ochrona przed kradzieżą z wkładem własnym (ang. TP)

Dodatkowe ubezpieczenia SLI od odpowiedzialności

Ubezpieczenie UMP w razie kolizji z nieubezpieczonym kierowcą

Opłata Biura Bezpieczeństwa Narodowego

Podatki Lokalne

Opłata za lokalizację premium

Nielimitowane kilometry

W cenę wynajmu wliczonych jest do 3 dodatkowych kierowców w wieku 25 lub powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie fotoradarow nie ma, jest roche pstrykow lapiacych za wjazd na skrzyzowanie na czerwonym. Suszarki sa, a jakze, stoja na autostradach a szczegolnie w weeendowe woeczory bo to I traffic mniejszy, latwiej sie zapomniec I przycisnac a jak sie trafi to I drivera na podwojnym gazie sie ucapi.

Natomiast rano jade do pracy I5, limit jest 65 na godzine ale bywa ze traffic sie rozbuja duzo szybciej, do 70, 75  a raz nawet powyzej 80 wszyscy zasuwali. w tej sytuacji nawet jesli stoi coop z suszarka to nie reaguja. Ale jesli trafi sie jakis "wyrywny", ktory chce jeszcze szybciej i skacze z pasa na pas to zaraz go wyjmuja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy rzeczywiście jest tak,że jeżeli mijasz autobus szkolny stojący na przystanku, który ma włączone czerwone migające światła, to jeżeli jedziesz drogą jednojezdniową, dwukierunkową o dwóch pasach ruchu to zatrzymać się muszą zarówno ci kierowcy  jadący za autobusem jak i ci nadjeżdżający z naprzeciwka? To ,że zatrzymują się ci za autobusem to oczywiste - ale,że ci jadący z naprzeciwka to się zdziwiłam :) Kierowcy rzeczywiście tego przestrzegają ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, AleksandraMg napisał:

A czy rzeczywiście jest tak,że jeżeli mijasz autobus szkolny stojący na przystanku, który ma włączone czerwone migające światła, to jeżeli jedziesz drogą jednojezdniową, dwukierunkową o dwóch pasach ruchu to zatrzymać się muszą zarówno ci kierowcy  jadący za autobusem jak i ci nadjeżdżający z naprzeciwka? To ,że zatrzymują się ci za autobusem to oczywiste - ale,że ci jadący z naprzeciwka to się zdziwiłam :) Kierowcy rzeczywiście tego przestrzegają ? 

Absolutnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzanie czy omijanie zatrzymanego autobusu to tez jest jedno z najgorszych wykroczeń, w PA tracisz prawko na dwa miesiące plus 5 punktow, przy 6 trzeba zdawać pisemny egzamin a 11 to odebranie prawka. Nie ma wyżej punktowanego wykroczenia drogowego (w PA przynajmniej).

A chodzi o to, ze domy są po obu stronach drogi i dzieci musza te jezdnie przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...