Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Jackie napisał:

Bill Mahr skrajnie lewnicujący? Chyba jednak nie. Ma sporo b. progresywnych poglądów, ale do skrajnej lewicy mu daleko.

No pewnie zalezy co kto rozumie przez skrajną lewicę... ale w mainstreamie to nie wiem kto mu w poglądach, w ciętości jezyka i popularności na lewicy dorównuje? Co moze go rzeczywiście najbardziej odróznia od niektórych demokratycznych skrajnych hunwejbinów to obrona wolności słowa, tu bym się zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś w między czasie, w New Hampshire, w zimowy dzień ustawiło się w kolejce do będących jedynie formalnością republikańskich primiries 130 tysięcy ludzi aby zagłosowac na Trumpa... bijąc o ponad dwa razy wyniki poprzednich incumbent presidents.. Obamy, Busha, Clintona...

Zaangazowanie jego bazy nie spadło, a po fiasku impeachmentu prawdowpodobnie jeszcze wzrosło, i na dzień dzisiejszy to wygląda na to, ze jest pozamiatane, w listopadzie będzie republikański landlislde, a Demokraci biją się teraz o to kto przejdzie do historii i dołaczy do Clinton jako kolejny przegrany z w konfrontacji z Trumpem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, rzecze1 napisał:

No pewnie zalezy co kto rozumie przez skrajną lewicę... ale w mainstreamie to nie wiem kto mu w poglądach, w ciętości jezyka i popularności na lewicy dorównuje? Co moze go rzeczywiście najbardziej odróznia od niektórych demokratycznych skrajnych hunwejbinów to obrona wolności słowa, tu bym się zgodził.

 

Mahr nie lub politycznych łatek ale z tego co wiem blisko mu do libertarianizmu "with a left shift." Nie znosi SJW i jest np. zwolennikiem kary śmierci, jest też przeciwny obowiązkowym szczepieniom. Ja go lubię ale moim politycznym idolem na pewno nie jest ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jackie napisał:

 

Mahr nie lub politycznych łatek ale z tego co wiem blisko mu do libertarianizmu "with a left shift." Nie znosi SJW i jest np. zwolennikiem kary śmierci, jest też przeciwny obowiązkowym szczepieniom. Ja go lubię ale moim politycznym idolem na pewno nie jest ;) 

No z tymi szczepieniami to jeden show sprzed iluś lat lat gdzie udzielił głosu paru sceptykom (w ramach właśnie tej wolności słowa..), którzy to "sceptycy" nawet nie byli nawet jacyś tam "out there", na którego początku zresztą powiedział, ze nie jest przeciwko szczepieniom.. uzyskał uwagę liberalnym mediów które to na swoją mantrę przetłumaczyły i w uniesieniu podały w internet dałej... Ktos zainteresowany, to moze oryginał odnalezc.

Co do kary śmierci, to tak, ale cytuję jego tweeta - "Let's kill the RIGHT people..." Prawakiem to on na pewno nie jest :)

Trumpa wybór w 2016 odchorował fizycznie chyba 2 miesiące, zatem wywiad z Banonem poleciłem, bo w czasach gdy ludzie zamykają się we własnych bańkach społeczno-politycznych taka dyskusja, nawet jeśli trochę show'mańska i chaotyczna, to cenna rzadkosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rzecze1 napisał:

No z tymi szczepieniami to jeden show sprzed iluś lat lat gdzie udzielił głosu paru sceptykom (w ramach właśnie tej wolności słowa..), którzy to "sceptycy" nawet nie byli nawet jacyś tam "out there", na którego początku zresztą powiedział, ze nie jest przeciwko szczepieniom.. uzyskał uwagę liberalnym mediów które to na swoją mantrę przetłumaczyły i w uniesieniu podały w internet dałej...

 

On jest jest przeciwny szczepieniom, jest przeciwny obowiązkowym szczepieniom, w tym na grypę. Raz na jakiś czas wyskakuje też z rewelacjami takimi jak to: https://www.forbes.com/sites/ninashapiro/2019/11/03/bill-maher-supports-vaccine-autism-connection/#666d1f01723d

 

1 minutę temu, rzecze1 napisał:

Co do kary śmierci, to tak, ale cytuję jego tweeta - "Let's kill the RIGHT people..." Prawakiem to on na pewno nie jest :)

 

:D Na 100% nie jest prawakiem ale 100% lewak (przynajmniej amerykański lewak) kary śmierci nie uznaje w ogóle.

 

3 minuty temu, rzecze1 napisał:

zatem wywiad z Banonem poleciłem, bo w czasach gdy ludzie zamykają się we własnych bańkach społeczno-politycznych taka dyskusja, nawet jeśli trochę show'mańska i chaotyczna, to cenna rzadkosc.

 

Wszystkie jego wywiady oglądam. Bannon nie jest jedynym kontrowersyjnym politykiem którego gościł. Mogę się z Maherem nie zgadzać w wielu kwestiach, ale go lubię i szanuję za to że nie rzyga na dobre pomysły tylko dlatego że wymyślił je konserwatysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jackie napisał:

Wszystkie jego wywiady oglądam. Bannon nie jest jedynym kontrowersyjnym politykiem którego gościł. Mogę się z Maherem nie zgadzać w wielu kwestiach, ale go lubię i szanuję za to że nie rzyga na dobre pomysły tylko dlatego że wymyślił je konserwatysta. 

Ja wszystkich nie oglądam, choc gadane ma dobrze, okazjonalnie , ten ostatni z Bannonem mi właśnie wyskoczył. Jestem tez pewien, ze juz jakiś czas temu był u niego ojciec Sarah Huckabee.. no i w między czasie czasie chyba tez paru innych Republikanów.

A z tymi szczepionkami to nie wiem, moze masz rację.

Tak czy inaczej, skrajny lewak czy nie, that's the best we can get z tych co jeszcze z prawicą rozmawiają, so let's enjoy while it lasts!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andyopole napisał:

Prawde mowiac jest mi obojetne kto zostanie prezydentem, te kilka lat w USA jakie mi zostalo, przezyje nawet pod "pomaranczowym".

Jak tak patrze to do gustu przypadl mi Blomberg a nikt xz Was nic o nim nie wspomina.

Bo Bloomberg sam o sobie niewiele wspomina. Na razie czai się cicho w zaroślach Manhattanu jak bogaty waz, czekajac na Super Tuesday.

Zeby miec szansę, trzeba wygrac demokratyczne primaries, a Bloomberg podjął bardzo, bardzo ryzykowną decyzję odpuszczenia pierwszych kilku stanów i oddania ich przeciwnikom walkowerem. Czesc ludzi nawet nie wie, ze Blomberg w ogóle startuje.

Prezydentem byłby na pewno lepszym niz Trump. ale bardzo trudno byłoby mu wygrac. Jego kandydatura byłaby jak woda na młyn dla kampanii Trumpa - Trump, "the working class people's choce" kontra Bloomberg - ucieleśnienie elity, pieniędzy, establismentu i Wall Street...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jackie napisał:

Kolejna gnida. 

No i widzisz @andyopole ... masz odpowiedz demokratycznego elektoratu :)

Trump odebrał Demokratom ich naturalnych wyborców, blue collars, w tym takze "obamowców", i to w kluczowych stanach, jednocześnie zachowując tradycyjnych Republikańskich. I Demokratom będzię teraz niewiarygodnie trudno tych wyborców odzyskac. Na tą chwilę osobiście nie wyobrazam sobie aby to było mozliwe. A Bloomberg to byłoby w ogóle samobójstwo.

Bernie miałby chyba największą szansę, ale z drugiej strony moze odstraszyc wyborców centrowych, którzy za jego poltykę musieliby prędzej czy pózniej zapłacic...

Niestety trendy historyczne i gniew elektoratu na całym Zachodzie jest teraz taki, ze jak się Demokraci nie obrócą, tak przysłowiową "du...ę" będą mieli z tyłu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...