Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, katlia napisał:

A swoja droga, moj stan wyglada ze wybral Berniego... Bloomberg (narazie) na drugim miejscu. Oj, oj, oj, Colorado... troche to zenujace z tym Bloombergiem..:wacko: Jestem troche zdolowana jak slabo Warren wypadla dzisiaj. Ten kraj nie chce kobiety prezydenta. I juz. 

Akurat ze nie chce to bym nie powiedzial, ale Warren jest dramatycznie slabym kandydatem. Znowu - nie odrozniala sie niczym i byla absolutnie nijaka. 

Jej plan na zostanie prezydentem byl taki ze jest kobieta (sorry) i nie jest Trumpem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, katlia napisał:

Jezeli Eva Braun wystartuje, ja emigruje. 

To praktycznie pewne, Trump nie bez powodu ja od poczatku ciaga po roznych konferencjach. Czy juz w 2024, to zalezy, bo i jest Pence, ktory cierpliwie czeka...ale w pewnym momencie Ivanka kandydowac bedzie na pewno.

No i jeszcze jest przeciez Trump Junior...

https://www.theguardian.com/us-news/2020/jan/04/donald-trump-jr-ivanka-trump-2024-presidential-election-poll

Moze byc tak, ze Demokraci beda mieli jeszcze niejedna okazje aby zdecydowac sie i wystawic lewicowca do walki z Trumpem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pence to zdaje sie zostal spisany na straty - wystawili go na walke z wirusem (co wzbudza smiech bo to fundamentalista religijny nie rozniacy sie wiele od tych na ktorych zrzucamy bomby na wschodzie) i jest plotka ze vice na druga kadencje bedzie Nikki Halley. Generalnie najbardziej kumatym gosciem (i najniebezpieczniejszym) jest ich szef kampani - Parscale czy jak mu tam. Bez niego to ta banda za przeproszeniem idiotow w zyciu by nie wygrala, ale gosc jest mistrzem manipulacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, katlia napisał:

Wyborcy wybrali Clinton, nie trumpa.... Ale masz racje co do tej garstki. Za malo zeby byc nawet czescia partii... 

Duzo Republikanow glosowalo na Clinton. Nawet tutaj na forum poglady zmienily sie przez 8 lat bardzo...

Mielismy tu dyskusje o wyborach w 2012... i niektorzy z dzisiejszych "bernistow" z tego watku, w 2012 pisalo: 

"Zdecydowana wiekszosc socjalistycznych pogladow jest chorych z zalozenia. Placenie na nierobow jest niesprawiedliwe spolecznie, ale to nie miejsce na takie dyskusje ;-)

Dodatkowo Obama gra na imigrantow za pomoca ogloszonego ostatnio deferred arrivals. Slabe to jest strasznie..." 

Trump zrobil swoje i shift elektoratu jest widoczny. Problemem Clinton, a teraz Demokratow, stalo sie to, ze w miedzy czasie uciekli im tylnym wyjsciem tradycyjni, pracujacy wyborcy. A ucieklo ich do Trumpa wiecej, i z kluczowych stanow, niz bylych Republikanow przyszlo...

Szeroka partia, szerokie problemy, jak sie nie obroca, tak gdzies cos straca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kzielu napisał:

To ja napisalem ? Brzmi jak ja w 2012 :) Czym dluzej tu jestem tym bardziej mi sie oczy otworzyly, wtedy za przeproszeniem gowno wiedzialem o zyciu w US.

Heheh :) You indeed! 

Tak mi sie przypomnial tamten watek i z ciekawosci zajrzalem: 

 

Duzo osob z forum nie pamietam, czesc poglady troche pozmieniala, czesc z forum zniknela (w tamtym watku Karina atakowala z pozycji extra-republikanskich, ale chyba z forum odeszla?). 

Tylko @katlia stoi niezmordowanie na niezmiennych pozycjach rewolucyjnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republikanie jako partia skorzystali na uformowaniu Tea Party (niestety), Demokraci są zbyt zajęci pierdołami i siedzeniem u koryta udając że zależy im na wyborcach. Skutek jest taki że partia Demokratyczna jest IMO w zasadzie partią centrową w najgorszym tego typu wydaniu: siedźmy cicho, jest dobrze jak jest, żadnych "Progressive Tea Party" ;) tu nie potrzeba . Jeśli Trump wygra i RGB umrze wkrótce (na co się zanosi w obu wypadkach), będziemy mieli de facto konserwatywny Sąd Najwyższy. Goodbye Roe v. Wade.

Demokraci wystawią Bidena który albo przerżnie z Trumpem (na 99%) lub wygra i będziemy mieli trupa jako prezia, ale przynajmniej posłuchamy więcej historyjek o Corn Pop.

Demokraci robią TO SAMO co w 2106, niczego się nie nauczyli. Wiele osób głosowało na Trumpa, ale IMO jeszcze więcej przeciwko Hilary. Biden nie jest lubiany przez młodsze pokolenie, reprezentuje typ old schoolowego dżentelmena z południa który jest "dobrym człowiekiem bo dba o swoich niewolników." Tak sobie tylko gadam oczywiście :D 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...