Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, mcpear napisał:

Bardzo mnie zdziwiła. Oznacza to w sumie, że demokraci nie na żarty wystraszyli się Berniego. Biden osiągnął dużo lepszy wynik w SC niż spodziewałem się. Klobuchar też się dziś wycofała. Biden Pete'a chyba na Vice nie weźmie - chociaż dzisiaj to wszystko możliwe. On raczej weźmie Klobuchar o ile będzie brał z runnerów.

 

Ja od razu pomyślałam że Klobuchar zrezygnowała teraz i od razu poparła Bidena bo liczy na VP. Ktokolwiek z Demokratów chce wygrać musi wziąć na VP kobietę, najlepiej niebiałą. Dla Sandersa moderate, dla Bidena progressive (ale bez szaleństw).

Edytowane przez Jackie
zmiana słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mcpear napisał:

Rozumiem, że wykluczasz tym ostatnim nawiasem AOC :)

 

Sądzę że AOC jeszcze namiesza w polityce, ale jest młoda,  dość agresywna i tak jak @katlia sądzę że Stacy Abrams lub osoba jej pokroju byłaby lepsza, w zasadzie tak dla Sandersa jak i Bidena. To tylko moja opinia i niewiele znaczy ;) 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mcpear napisał:

Rozumiem, że wykluczasz tym ostatnim nawiasem AOC :)

Niestety - ktokolwiek jest strategiem Bidena bedzie ja widzial jako zbyt radykalna - niestety.

Patrzac na to wszystko zaczalem uwazac ze jedyna szansa na pokonanie Trumpa jest Sanders - bo on jako jedyny oferuja jakiekolwiek zmiany - ktorych przynajmniej mlodsza czesc spoleczenstwa - oczekuje.

Jedyna zaleta Bidena jest to ze nie jest Trumpem - a to znacznie za malo zeby wygrac. Jezeli Biden zostanie kandydatem demokratow to jestesmy f****ed.

  • Like 1
  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kzielu napisał:

Niestety - ktokolwiek jest strategiem Bidena bedzie ja widzial jako zbyt radykalna - niestety.

 

No niestety, nie jest nam pisane widzieć i słyszeć debatę w której AOC skutecznie rozrywa dupsko obecnemu VP :D 

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jackie napisał:

 

Sądzę że AOC jeszcze namiesza w polityce, ale jest młoda,  dość agresywna 

Lubie ja. Ale ona ma za malo doswiadczenia. Dajmy jej jakies 8 lat w kongresie. Tak samo jak Pete Buttigieg. Ciekawy kandydat, super inteligentny. Ale za malo doswiadczenia, zero w kongresie i na poziomie stanowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...